Dnes je 22. 04. 2024

Tipy na erotické valentýnské dárky: pro ženy masážní vibrátory a chytré kuličky, pro muže partnerské vibrátory i umělé vagíny

Autor: Redakce
Rubrika: Praktické tipy
Úno 8th, 2017
0 komentářů

Kytice, čokoládové pralinky či zamilovaná přání přestávají na svátek sv. Valentýna dominovat. Naopak stále oblíbenějšími valentýnskými dárky se pro českou populaci staly různé erotické hračky. Svět erotiky nabízí v současnosti množství zajímavých pomůcek, které ocení nejen muži či ženy zvlášť, ale i partneři dohromady. V následujícím článku přinášíme ty nejzajímavější tipy na erotické valentýnské dárky.

Ženy rozpálí masážní vibrátor nebo chytré kuličky

Tip č. 1: Potěšení pro ženy v designovém balení

Womanizer přinese každé ženě nečekaně silné uspokojení. Díky bezkontaktní stimulaci klitorisu přináší zcela nové pocity. Womanizer nasává klitoris a stimuluje ho pomocí pulzních tlakových vln. Kromě klitorisu je možné jej použít také pro dráždění bradavek,“ popisuje Adam Durčák ze Sexshopu Růžový slon, který v tuzemsku testuje a prodává erotické pomůcky. Womanizer je mimo jiné i designovým a velmi nenápadným skvostem do kabelky každé ženy. Pozor jen na sex ve vaně, Womanizer není voděodolný.

Tip č. 2: Vibrátor pro masáž zad i klitorisu

Masáže jsou pro erotické jiskření vítaným zpestřením. Masážní vibrátory jsou skvělou pomůckou pro oba partnery. Muž ho může snadno využít pro masáž zad nebo šíje, ale také klitorisu či zadečku své partnerky. Výkyvná hlava vibrátoru umožňuje dráždění různých partií při všech polohách. Oba partneři si tak užijí maximum.

Tip č. 3: Chytré kuličky pro potěšení i posílení svalů

Nejen ryze sexuální, ale také velmi praktické a zdraví prospěšné jsou chytré kuličky pro ženy. Spodní kulička funguje jako malý vibrátor, současně můžete s kuličkami provádět posilování pánevního dna. Vynikající jsou pro nácvik tzv. Kegelových cviků. Společně s kuličkami získáte také aplikaci pro mobil, díky které se posilování stane velkou zábavou. Lze využít například hry, které ovládáte poševními stahy. Cvičit můžete úplně kdekoliv: doma, v práci, v autobuse nebo v čekárně u lékaře. Kuličky totiž nevydávají žádné zvuky.

Muži ocení anální kuličky, partnerské vibrátory i umělé vagíny

Tip č. 4: Pro potěšení mužů jsou ideální anální kuličky

Anální kuličky podpoří silný orgasmus při pohlavní styku, ale mohou sloužit i pro příjemné dráždění během dne. Jsou skvěle přizpůsobeny pro dlouhodobé nošení a mohou je využívat ženy i muži. Velmi příjemné na dotek jsou díky kvalitnímu silikonu. Anální kuličky lze používat i s dalšími pomůckami. Vyzkoušejte je například v kombinaci s vibrátorem, který přiložíte k úchopu zavedených kuliček. Prožijete pak nezapomenutelný orgasmus.

Tip č. 5: Partnerskou rozkoš nabídne We-Vibe Sync

Revoluční novinkou v oblasti partnerských vibrátorů je první nastavitelný vibrátor We-Vibe Sync. Při sexu partnerce snadno dráždí klitoris, bod G i vagínu. Kromě toho si můžete užívat slastných vibrací, které se přenášejí na penis. Partnerku lze vzrušovat tímto vibrátorem i samostatně. Využijte k tomu dálkové ovládání nebo aplikaci v mobilním telefonu.

Tip č. 6: Pro společný sex i dráždění muže je vhodná umělá vagína

Jako zpestření postelových hrátek nebo pro samostatné uspokojení muže skvěle poslouží umělá vagína. V životní velikosti snadno pojme i větší penisy, hladký vnitřní povrch bez výstupků dokonale simuluje mladou ženskou vagínu. „Pokud vnitřek před použitím prohřejete v horké vodě, nebude umělá vagína k rozeznání od té pravé. Společně s partnerkou můžete umělou vagínu vyzkoušet i v párovém sexu. Střídání umělé a pravé vagíny při pohlavním styku je pro muže vítaným zpestřením a přinese mu mnohem intenzivnější prožití orgasmu,“ dodal Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon.