Dnes je 18. 06. 2024

Strašidelná Halloweenská jízda v Aqualandu Moravia čeká na návštěvníky už tento víkend

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování spodní box
Říj 29th, 2015
0 komentářů

Nejmodernější aquapark v Česku Aqualand Moravia na víkend zahalí tajemná atmosféra. Návštěvníci se mohou těšit na nekonečnou Halloweenskou jízdu, která bude strašidelná. Malé ratolesti potěší například halloweenské kostýmy a soutěže. Dospělí návštěvníci zase uvítají speciální saunové ceremoniály. Na sobotu 31. října a neděli 1. listopadu pak pro adrenalinové nadšence připravil šéfkuchař Aqualandu Moravia i speciální halloweenské menu.

Strašidelnou jízdu či tematické saunové ceremoniály zažijí návštěvníci už tento víkend na jižní Moravě, v největším českém aquaparku Aqualand Moravia. Od desáté hodiny ranní do páté hodiny odpolední tak budou moci zájemci okusit vedle relaxačních a adrenalinových zážitků na tobogánech také strašidelné saunové rituály, netradiční ceremoniály a procedury. „Návštěvníci si budou moci vybrat například výpravu na čarodějnický rej, klasický peelingový ceremoniál, kostlivci rádi dýně, klasický jogurtový ceremoniál či Ve spárech hraběte Drákuly,“ vyjmenoval Dalibor Komárek z Aqualandu Moravia. Halloweenské dny pořádal Aqualand Moravia už loni. „Minulý rok o halloweenském víkendu dorazilo zhruba 4 000 návštěvníků,“ dodal Komárek.

Víkend je vhodný pro rodiny s dětmi. Organizační tým si totiž pro malé návštěvníky připravil kreativní dílničky či například Aquagym. Součástí oslav Halloweenu je také mini disco v maskách pro děti i dospělé. Otevřený bude rovněž wellness bar, kde hosty o víkendu obslouží speciální halloweenská obsluha s krvavými drinky. A po nekonečné jízdě zažene návštěvníkům hlad podzimní menu, které jim naservíruje šéfkuchař Aqualandu Moravia Miroslav Vrábel. Ten nabídne dýňovou polévku se švestkovou smetanou, pečený kančí hřbet na čerstvém rozmarýnu s dýňovým krupetem a restovanými houbami na brandy či šlehaný tvaroh s hruškovo-dýňovým kompotem a lískovými oříšky. Vstupné i o tomto netradičním víkendu zůstává stejné jako o víkendu a nepracovních dnech. Zájemci si také mohou koupit levnější vstupenku přes e-shop, na který se dostanou z webových stránek aquaparku.

Kolik zaplatí dospělý či rodina s dětmi naleznete zde.

Recepty na halloweenské menu šéfkuchaře Miroslava Vrábela naleznete zde.

Kompletní halloweenský program naleznete zde.