Dnes je 5. 10. 2022

Podzimní kolekce Lucie Benešové: Praktický vánoční dárek pro celou rodinu i výbava pro cestovatele

Autor: Redakce
Rubrika: Praktické tipy
Říj 20th, 2020
0 komentářů

Letošní rok cestovatelským dobrodružství příliš nepřál. Anebo možná ano, pokud jste třeba stejně jako oblíbená herečka Lucie Benešová propadli kouzlu poznávání naší země v karavanu. Ta si svůj druhý domov na kolech ráda pečlivě vybaví, aby jí na cestách nic nechybělo. Pojďte se inspirovat jejími tipy na univerzální kolekci z e-shopu Astoreo.cz, která potěší nejen cestovatele, ale v podstatě kohokoliv, kdo má rád praktické a pěkné věci. Vyladěná sestava navíc může posloužit jako skvělý vánoční dárek.

                                                Lucie Benešová miluje praktické a hezké věci v nadčasových vzorech.

„Kolekce, která mě zaujala, by se dala nazvat cestovatelskou, ale určitě potěší každého, protože je velmi univerzální, navíc v nadčasovém designu,“ uvádí Lucie Benešová, která sama ráda na cesty vyrazí kdykoliv dostane příležitost. S manželem si zamilovali hlavně jízdy karavanem. „Karavan rovná se svoboda, v podstatě máte takový svůj mobilní domek, který si navíc přesně podle sebe můžete vybavit. Je to takový náš druhý domov,“ říká herečka.

Modro-bílá inspirace na cesty

Kolekce sestává z velké tašky, sportovního stahovacího batůžku, deky, čepice a nákrčníku a jako bonus ji doplňuje také praktická souprava čajové konvice a šálku s podšálkem. Vše je sladěno nadčasovým „námořnickým“ designem, díky němuž se hodí pro jak pro muže, tak i pro ženy.

Taška MARITIME

Velká taška se hodí na pláž i do města, do kempu, na piknik a klidně třeba i do práce. „Praktické, prostorné tašky máme rádi i my karavanisté. Stačí do nich hodit to nejdůležitější, skočit do karavanu a vydat se vstříc dobrodružství,“ říká herečka Lucie Benešová. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 229 Kč

Sportovní stahovací pytlík s kotvou

Jednoduchý stahovací pytlík na záda s motivem kotvy pojme všechny nezbytnosti pro menší výlety. „Tento typ batůžku s oblibou nosí moje děti. Takže já popadnu námořnickou tašku, dcerka dostane na záda pytlík s kotvou a hned jsme báječně sladěné,“ uvádí s úsměvem Lucie Benešová. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 239 Kč

                              Lucie Benešová s dcerou Larou. Už se těší, až budou moci vyrazit na další dámskou jízdu.

Bavlněná čepice s kotvou + Tunel ANCHOR LOOP

Kombinace lehké čepice a módního tunelového šátku v ladícím námořnickém designu dodá každému outfitu cestovatelský šmrnc. Obojí koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 199 Kč / 99 Kč

Plyšová deka s kotvou

Překrásně hebká plyšová deka s motivem kotviček skvěle poslouží při pikniku v přírodě nebo koupání. „Samozřejmě ji stejně tak můžete použít doma v obýváku při večerním koukání na televizi nebo u čtení knížky. Krásně vynikne i jako přehoz,“ dává tip Lucie Benešová. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 449 Kč

Čajová konvička NAVY

Stylová souprava podšálku, šálku a konvičky, které do sebe dokonale zapadají a tvoří tak harmonický celek. Nadčasový námořnický design se navíc nikdy neokouká. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 389 Kč