Dnes je 8. 12. 2022

Kouzla a čáry ukončí úspěšnou letní sezonu v Aqualandu Moravia

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Zář 1st, 2018
0 komentářů
Kouzla a čáry ukončí úspěšnou letní sezonu v Aqualandu Moravia

Celé léto se v Aqualandu Moravia neslo ve znamení kouzel. Jinak tomu nebude ani při ukončení letní sezony. Rozsáhlý venkovní areál i unikátní atrakce Abyss a Boomerango si mohou návštěvníci naposledy užít v sobotu 1. září. Bavit je při tom bude DJ, kouzelník Ondřej Sládek i řada workshopů a soutěží.

Kouzla a čáry

Poslední akce letní sezony s názvem Kouzla a čáry je inspirována oblíbeným filmovým čarodějem. „Návštěvníci si mohou užít modelování balónků, kouzelnický workshop i vystoupení oblíbeného mága Ondřeje Sládka. O hudební zpestření dne se postarají DJ Michal Pešina se saxofonistou,“ komentuje program Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia. Stejně jako celé léto nebude chybět ani celodenní animační program plný tance, cvičení ve vodě a zajímavých soutěží.

Společně s kouzelníky a Ilonou Csákovou zahají Aqualand Moravia letošní letní sezonu

Venkovní atrakce Abyss a Boomerango

První zářijovou sobotu budou mít návštěvníci možnost užít si naposledy také venkovní atrakce Abyss a Boomerango, které patří k evropským unikátům. Naposledy půjde využít též oblíbenou letní akci DEXEMPO ZADARAX, kdy dospělý návštěvník získá při nákupu vstupenky na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Aqualand Moravia: Nejnavštěvovanějším mimopražský cíl v republice

Zvýšená návštěvnost

Kouzla a čáry jsou poslední akcí letní sezony, jež byla díky nadprůměrným teplotám velmi úspěšná. „Návštěvnost během letních měsíců se oproti loňskému roku, který byl už tak mimořádně úspěšný, ještě zvýšila,“ říká Tomáš Svoboda a dodává, že stoupající oblibu Aqualandu Moravia potvrzuje i to, že se v roce 2017 stal dle šetření agentury CzechTourism suverénně nejpopulárnějším turistickým cílem Moravy.

Aqualand Moravia vstupuje do šesté letní sezony. Láká na kouzelnický program, vstupné pro děti zdarma i autobusové spojení

Animační programy

Návštěvníky v létě lákal bohatý program s animačními programy a kouzelnickými vystoupeními i speciální sobotní akce v kouzelnickém duchu, mezi které patřilo zahájení sezony s Rádiem Impuls nebo oslavy narozenin aquaparku, během nichž se podařilo překonat český rekord. S koncem léta však zábava v Aqualandu ani zdaleka nekončí. „Také na podzim chystáme celou řadu zajímavých akcí. Malí i velcí se mohou těšit na noc saunových ceremoniálů i oslavy Halloweenu, každý víkend pak budou pokračovat oblíbené animační programy na různá témata,“ uzavírá Svoboda.