Dnes je 2. 10. 2022

Společně s kouzelníky a Ilonou Csákovou zahají Aqualand Moravia letošní letní sezonu

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvn 13th, 2018
0 komentářů
Společně s kouzelníky a Ilonou Csákovou zahají Aqualand Moravia letošní letní sezonu

Brány letního areálu Aqualandu Moravia se milovníkům vodních radovánek otevřou již tuto sobotu 16. června. Zahájení jubilejní páté venkovní sezony bude velkolepé. V rámci Festivalu úsměvů s Rádiem Impuls čeká návštěvníky kouzelnické vystoupení, soutěže i diskotéka. Zlatým hřebem slavnostního odpoledne pak bude koncert oblíbené zpěvačky Ilony Csákové.

Kouzelnické triky a magie

Celé léto se v Aqualandu Moravia ponese ve znamení kouzelnických triků a magie. Ani na zahajovací akci tak nebudou čáry a kouzla chybět. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, který je zručný nejen v mikromagii, ale i umění mentalismu a se svou show se dostal až do finále televizní talentové soutěže. „Po celý den jsou pak pro návštěvníky připravené také animační programy, kde si užijí cvičení ve vodě i nejrůznější hry,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že animace na kouzelnické téma si mohou malí i velcí v létě užít každý den.

Hudební vystoupení

Festival úsměvů ovšem nabídne též jedinečná hudební vystoupení. Představí se talentovaní zpěváci z labelu Mad Baker Music, vrcholem odpoledne bude vystoupení Ilony Csákové, která zazpívá oblíbené hity. Celý den pak v několika vstupech zpestří Ivo Apfel a jeho diskotéka. Vše bude doplněno zábavnými soutěžemi pro všechny věkové kategorie.

Vstup zdarma pro děti do 150 cm

Již první den letní sezony navíc mohou rodiče s dětmi využít na e-shopu aquaparku unikátní akci. Aqualand Moravia se totiž rozhodl zrušit rodinné vstupné, děti do 150 cm tak mají po celé léto vstup zcela zdarma. Ke každé celodenní vstupence pro dospělého při nákupu na e-shopu tak zájemci zároveň získají vstupenku pro dítě do 150 cm. Celodenní dospělý vstup navíc na e-shopu stojí pouze 649 korun.

Kam vzít děti za vysvědčení? V Aqualandu Moravia je čekají kouzelníci, DJ i soutěže

Celou letní sezonu mohou návštěvníci využít venkovní areál o velikosti 30 000 m². Zde na ně čekají v tuzemsku unikátní atrakce ABYSS a BOMERANGO, umělé vlny i dětská brouzdaliště. K dispozici jsou pak samozřejmě lehátka nebo privátní odpočinkový prostor. V rámci vnitřního areálu mohou návštěvníci zavítat do nově otevřených Denních lázní, jež nabízejí soukromou vířivku i obsluhu na zavolání.