Dnes je 7. 02. 2023

Kam vzít děti za vysvědčení? V Aqualandu Moravia je čekají kouzelníci, DJ i soutěže

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvn 26th, 2018
0 komentářů
Kam vzít děti za vysvědčení? V Aqualandu Moravia je čekají kouzelníci, DJ i soutěže

Nejlepší odměnou za vysvědčení je zážitek. Přesně tímto heslem se řídí v Aqualandu Moravia, kde si pro všechny děti připravili akci Kouzlo prázdnin. Rozloučení se školním rokem a uvítání prázdnin se tu poslední červnovou sobotu ponese v duchu cestování a tábornických her. Chybět ale nebudou ani kouzelníci, kterým v Aqualandu Moravia patří celé letošní léto.

Kouzelné rozloučení se školním rokem

Rozloučení se školním rokem v Aqualandu Moravia bude, stejně jako všechny letní akce v aquaparku, kouzelné. Svou mikromagií i kouzelnickou show zamotá všem návštěvníkům hlavu Ondřej Sládek, který vystoupí několikrát během soboty i neděle. Samozřejmostí jsou poté kouzelnické animace zahrnující tančení, sportovní aktivity i soutěže. „Děti se mohou těšit také na drobnou odměnu za hezké vysvědčení. Připraveny jsou například omalovánky nebo pexesa,“ láká Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia.

 Soutěže s tematikou cestování, tábornické hry, DJ Michal Pešina & bongoman

Prázdniny jsou obdobím letních dovolených, táborů a nových zážitků. Přesně na to se tak budou moci všichni návštěvníci Aqualandu Moravia naladit. Děti se mohou zúčastnit nejrůznějších soutěží s tematikou cestování a tábornických her a vyhrát drobné ceny. Sobotní dovádění u bazénů pak svým vystoupením zpestří také DJ Michal Pešina & bongoman.

Aqualand Moravia vstupuje do šesté letní sezony. Láká na kouzelnický program, vstupné pro děti zdarma i autobusové spojení

Děti do 150 cm zdarma

Den plný zábavy a zajímavých vystoupení si navíc děti do 150 cm mohou užít zcela zdarma. Stačí využít jedinečné akce Aqualandu Moravia. „Celé léto rozdáváme k dospělé vstupence zakoupené na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zdarma. Tyto vstupenky tak mohou zájemci využít i na sobotní akci Kouzlo prázdnin,“ doporučuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia.