Dnes je 18. 05. 2024

Halloween v Aqualandu: Komiksové postavy i superhrdinové

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 23rd, 2018
0 komentářů
Halloween v Aqualandu: Komiksové postavy i superhrdinové

Komiksové postavy a superhrdinové ovládnou ke konci října Aqualand Moravia. Návštěvníci se totiž mohou těšit na halloweenský program, který se právě v duchu superhrdinů ponese. Poslední říjnový víkend i volné prázdninové dny tak mohou děti i dospělí strávit nejen koupáním a řáděním na atrakcích, ale také soutěžemi a tematickými aktivitami. Chybět ovšem nebude ani trocha strašení, jež k oslavám u patří.

Program je připravený na víkend i podzimní prázdniny

Halloween se po celém světě slaví poslední říjnový den, oslavy v Aqualandu Moravia však budou trvat už od 27. do 31. října. „Rozhodli jsme se dětem i jejich rodičům nabídnout zábavný program nejen o víkendu, ale též v dny podzimních prázdnin, které na konec října připadají. Připravili jsme si pro ně proto celodenní program, v němž si každý najde to své,“ komentuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia, který se stal v loňském roce nejnavštěvovanějším turistickým cílem Moravy.

Halloween v Aqualandu Moravia: Na návštěvníky čekají masky, soutěže i výhodné vstupné

Superhrdinové

Program halloweenských oslav je skutečně pestrý. Návštěvníci se mohou těšit na animační program i zábavnou show spojenou s tematikou superhrdinů. Konat se bude také soutěž o titul největšího superhrdiny Aqualandu Moravia, a to jak v kategorii dětské, tak dospělé. Připravena bude rovněž kreativní dílnička, kde si děti vyrobí halloweenské svícny, které si mohou odnést na památku domů. „Celým dnem provedou návštěvníky aquaparku naši zkušení animátoři, kteří si připraví oblíbené cvičení ve vodě, soutěže a aktivity, den pak vždy zakončí strašidelným tančením u hlavního bazénu,“ dodává Svoboda.

Jihomoravský Aqualand Moravia zažije halloweenskou jízdu

Komiksy celý listopad

Milovníci komiksů a superhrdinů si přijdou na své i po skončení halloweenských oslav. Komiksy inspirované animace si totiž mohou užít celý listopad. Animátoři jsou u bazénů k dispozici vždy o víkendu. V prosinci se pak mohou fanoušci zábavného doprovodného programu těšit na mikulášskou nadílku, speciální adventní program nebo bujarou oslavu Silvestra.