Dnes je 30. 01. 2023

Jihomoravský Aqualand Moravia zažije halloweenskou jízdu

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 25th, 2016
0 komentářů

Nejmodernější akvapark v Česku, Aqualand Moravia, přivítá kostlivce, nabídne delikátní dýňové menu i strašidelný bar. Od středy 26. října do neděle 30. října se totiž do jihomoravských Pasohlávek přihrne halloweenská jízda. Připraven je celodenní program pro malé i velké, který snadno umožní zapomenout i na to nejpošmournější počasí venku.

Původem irský svátek Halloween slavený v současné době v předvečer svátku Všech svatých v řadě anglosaských zemí dorazí i do Aqualandu Moravia. A neobejde se to bez pořádné porce kostýmovaného strašení. Připraven je celodenní program, který zahrnuje soutěže s kostlivci pro všechny, zábavu s Adams Family, halloweenský karneval nebo dětské mini disco v maskách.

„Jakmile návštěvníkům při strašidelných radovánkách pořádně vyhládne, personál naší vyhlášené restaurace Imperium jim rád naservíruje speciální dýňové menu,“ láká ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Speciální halloweenskou úpravu dostane i Pool bar, který umožní návštěvníkům popíjet strašidelné drinky s ještě strašidelnější výzdobou přímo z vody.

Během celého dne samozřejmě návštěvníci mohou řádit na deseti tobogánech, které akvapark nabízí. A odpočinek zase poskytne wellness zóna Forum Romanum, kde si zájemci vyberou z několika relaxačních procedur a masáží.

HALLOWEENSKÝ ANIMAČNÍ PROGRAM pro 26. až 30. října

10:00 Vítáme smrtelníky – promo v kostýmech
11:30 Aquagym
12:00 Kostlivec – soutěže pro všechny
13:30 Adams Family – soutěže pro dospělé
14:00 Mini disco
15:00 Halloweenské masky
16:00 Aquagym
16:30 Halloween karneval – dětská mini disco v maskách
17:00 Thriller club dance