Dnes je 1. 03. 2024

Halloween v Aqualandu Moravia: Na návštěvníky čekají masky, soutěže i výhodné vstupné

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 17th, 2017
0 komentářů
Podzimní prázdniny v Aqualandu Moravia budou ve znamení halloweenských oslav. Na návštěvníky čekají masky, soutěže i výhodné vstupné

Konec října patří již tradičně prázdninám a také oslavám Halloweenu. Obojí si na maximum užijete při návštěvě Aqualandu Moravia. Halloweenské oslavy tu potrvají od 26. října až do 1. listopadu. Každý den jsou v prostorách aquaparku připraveny zajímavé aktivity pro všechny věkové kategorie. Ať už se tak těšíte na setkání s kostlivcem, zábavné animační programy, nebo tvoření, v Aqualandu Moravia si přijdete na své.

Halloween v aquaparku

Prostory nejmodernějšího aquaparku v České republice se během podzimních prázdnin promění v magické a strašidelné místo, kde si ty pravé oslavy Halloweenu užijí děti i dospělí. Už u vstupu návštěvníky uvítá kostlivec a další nadpřirozené bytosti. Po celý den je pak připraven tematický program. „Zájemci se mohou těšit například na závod strašidel, výrobu čarodějnických klobouků, soutěž v lovení jablek nebo rodinnou soutěž ve vykrajování dýní,“ přiblížila speciální halloweenský program Blanka Marková z Aqualandu Moravia. Každý den se navíc budou o zábavu starat zkušení animátoři, kteří si pro malé i velké připravili tematické tance a cvičení ve vodě.

Tipy pro ospalý podzim: 5 rad, jak se zabavit v sychravém počasí

Kromě speciálního programu si samozřejmě i během podzimních prázdnin můžete užít zábavu na tobogánech a vodních atrakcích, odpočinout si ve vířivce nebo se prohřát v saunovém světě centra Forum Romanum Wellness. V případě, že si chcete užít krásy Jižní Moravy naplno a pobyt v Aqualandu si protáhnout, je vám k dispozici přilehlý hotel Aqualand Inn, který vám nabídne potřebný komfort i dechberoucí výhled na Pálavu.

Vstupenky

Vstupenky na halloweenskou prázdninovou jízdu si navíc můžete výhodně zajistit už nyní. Na e-shopu Aqualandu Moravia získáte celodenní vstupenku, za níž dáte jen tolik, kolik byste na pokladně zaplatili za 3hodinové vstupné. „První listopadovou středu navíc mohou všichni studenti využít Happy days akce, kdy pořídí celodenní vstupné za 249 korun a vstupenku včetně návštěvy saunového světa za 349 korun,“ dodává Marková.