Dnes je 4. 10. 2022

Firemní řidiči najdou v mobilu dokumentaci vozidla i přehled potřebných služeb

Autor: Redakce
Rubrika: Auto
Pro 15th, 2017
0 komentářů
Aplikace My Arval Mobile přináší modernější rozhraní pro efektivní provoz firemního automobilu

Nová verze aplikace My Arval Mobile přináší modernější rozhraní pro efektivní provoz firemního automobilu. Řidič má okamžitě k dispozici praktické informace o vozidle, přehled služeb včetně jejich přímé rezervace i nezbytné dokumenty jako například zelenou kartu. Aplikace rovněž umožňuje vyhledat v mapě nejbližší partnerský servis nebo čerpací stanici.

 Aplikace My Arval Mobile

Arval, přední poskytovatel leasingových služeb vozidel, neustále pracuje na zefektivňování správy firemních flotil. Aktuálně přichází s novou verzí aplikace My Arval Mobile pro řidiče svých klientů. Moderní rozhraní je ještě více uzpůsobeno potřebám uživatelů. Řidiči mají ve svém chytrém telefonu k dispozici veškeré praktické informace o vozidle, kupříkladu jeho model, registrační značku, spotřebu paliva, datum ukončení smlouvy, postup při vrácení vozidla a tak dále. Aplikace poskytuje také informace o všech nově objednaných i předešlých vozidlech. V přehledu služeb, které jsou součástí smlouvy, je možná jejich přímá rezervace. Aplikace obsahuje rovněž okamžitý přístup k dokumentaci vozidla, což může být zelená karta či různá povolení. Nabízí též možnost přidat vlastní dokumenty, například palivovou kartu. Součástí aplikace je i mapa, na níž řidič nalezne nejbližšího servisního partnera poskytujícího údržbu a opravy nebo nejbližší čerpací stanici.

Online objednání na sezónní výměnu
Arval spustil Total Fleet, umožní srovnání služeb leasingových společností

„My Arval Mobile představuje opravdu komplexní nástroj pro organizaci veškerých úkonů spojených s provozem automobilu. Kromě praktických map servisů a čerpacích stanic či možnosti přímé rezervace je užitečnou funkcí i upozornění na vypršení smlouvy o nájmu vozidla tři měsíce dopředu,“ uvádí Jiří Solucev, obchodní ředitel leasingové společnosti Arval CZ. Aplikace My Arval Mobile je dostupná ke stažení pro platformy iOS a Android.