Dnes je 18. 05. 2024

Online objednání na sezónní výměnu pneumatik umožňuje nová služba ARVAL BOOKING

Autor: Redakce
Rubrika: Auto
Říj 31st, 2017
0 komentářů
Nová služba ARVAL BOOKING umožňuje online objednání na sezónní výměnu pneumatik

Mnoho běžných úkonů již lze řešit online s pomocí počítačů, chytrých mobilních telefonů či tabletů. ARVAL dlouhodobě poskytuje firmám a podnikatelům služby na vysoké úrovni, a proto přichází s novinkou ARVAL BOOKING, díky níž je možné objednat vozidlo na sezónní výměnu pneumatik online.

Přezouvání na zimní pneumatiky vrcholí

V těchto dnech vrcholí každoroční přezouvání na zimní pneumatiky. Ty totiž musejí mít řidiči na svých vozidlech, pokud je v období od 1. listopadu do 31. března na pozemní komunikaci souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, popřípadě když lze tyto nástrahy během jízdy předpokládat. Na přelomu října a listopadu tak bývají autoservisy plně vytíženy a najít nějaký, který má ještě volno, není snadné. Společnost ARVAL v rámci neustálého zdokonalování svých služeb proto nově nabízí možnost, jak si objednat vozidlo na sezónní výměnu pneumatik online. „Vyvinuli jsme službu ARVAL BOOKING, která umožní firmám a podnikatelům online rezervaci termínu pro přezutí pneumatik vozu,“ uvádí Tomáš Masopust, Purchase Manager ARVAL CZ. „Aktuálně nabízíme možnost online rezervace u smluvního dodavatele 4fleet. Intenzivně však pracujeme na rozšíření sítě dodavatelů,“ dodává Tomáš Masopust.

Nahuštěné pneumatiky i tankovací karty umí ušetřit několik korun z každého natankovaného litru benzínu
6 tipů, jak jezdit autem ekonomicky

Objednání přes rezervační portál

Objednávka vozu na výměnu pneumatik probíhá přes rezervační portál, kde stačí zadat registrační značku vozu, číslo mobilního telefonu a e-mailovou adresu. Na zadané číslo je poté odeslán ověřovací kód, díky němuž je možné vstoupit přímo do systému. Tam si uživatel zvolí konkrétní termín pro rezervaci, o čemž následně obdrží potvrzení na mobilní telefon i na e-mailovou adresu. „Velkou výhodou je, že termíny lze vybírat s dostatečným předstihem. Je tedy možné se pohodlně vyhnout návalu a frontám v sezónní době. Pokud už hektické období nastalo, v online aplikaci máte dokonalý přehled o zbývajících volných termínech,“ uvádí Tomáš Masopust. Obecně platí, že sezónní období nastává před 1. listopadem, kdy může být čekací doba i tři týdny.