Dnes je 18. 06. 2024

Společnost dm otevírá 13. dubna novou prodejnu v Praze

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Dub 13th, 2023
0 komentářů

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 13. dubna prodejnu ve Fragmentu v Sokolské ulici v Praze.  Ve dnech 13. až 14. dubna získají zákazníci 20% slevu na celý nákup. K nákupu navíc obdrží zdarma ve dnech 13. a 14. dubna pevnou nákupní tašku, ve které si nákup pohodlně odnesou.

 

Nakupující se mohou těšit na novou moderní prodejnu o celkové rozloze 507 m2.. Na prodejně bude rovněž k dispozici připojení k wifi síti. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán hrací koutek. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby bylo nakupování pro naše zákazníky příjemným zážitkem. To, že je pro mnoho zákazníků dm lovebrandem, dokazuje, že volíme správný postup. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost expandovat do nových míst, jakým je například právě prodejna ve Fragmentu,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.  Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky kterým je čtení malých písmen na produktech mnohem komfortnější.

 

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, kterými jsou tyto ekologické produkty označeny. Poslední novinkou v tomto segmentu je produktová řada no planet b, jež dává šanci nevyužitým surovinám.

 

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.