Dnes je 3. 02. 2023

Síť 5D Cinema MAXIM chystá halloweenskou akci, diváci s maskou získají zvýhodněné vstupné

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 19th, 2015
0 komentářů

Konec října se v sítích kin 5D Cinema MAXIM ponese v duchu Halloweenu. Ve dnech 30. 10. až 1. 11. budou moci návštěvníci 5D Cinema MAXIM zhlédnout rozšířenou nabídku hororových filmů. V rámci halloweenské akce navíc získají vstupenky za zvýhodněnou cenu.

Pro ty, kteří přijdou v masce, čeká ještě levnější vstupné. Svátek Halloweenu připadá na 31. října a právě v tomto období bude probíhat ve všech pobočkách 5D Cinema MAXIM speciální akce. Návštěvníci zaplatí za lístek na hororové filmy 63 Kč a ti, kteří přijdou do 5D Cinema MAXIM v tematické masce, zaplatí jen 49 Kč. „Rozhodli jsme se tento svátek pojmout tradičně a pro své fanoušky připravit speciální halloweenské menu v podobě hororových filmů. Na ty, kteří navštíví některé z našich kin, navíc čeká snížené vstupné. Diváci tak mají možnost prožít svůj oblíbený žánr v mnohem interaktivnější formě, než v klasickém kině,“ říká Martina Jeřábková, asistentka manažera společnosti 5D Cinema MAXIM.

Filmy v kinosálech 5D Cinema MAXIM mohou zároveň sledovat jen čtyři diváci, díky tomu mohou lidé snímek lépe vnímat a znásobit tím svůj prožitek. Během sledování filmu zažijí diváci pět různých dimenzí v podobě pohybů, blesků, větru, vody, bublin či mlhy. „Střídání rozdílných vlivů a menší počet osob v kině přináší ideální podmínky právě pro hororový žánr. Lidé, kteří se rádi lekají by rozhodně měli vyzkoušet sledování hororu v rozměru 5D,“ uzavírá Jeřábková.