Dnes je 4. 10. 2022

Silvestr v Aqualandu Moravia bude patřit dětem. Připraven je pohádkový program i vnitřní ohňostroj

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Pro 27th, 2017
0 komentářů
Pohádkový Silvestr v Aqualandu Moravia pro děti. Připravené jsou sotěže i vnitřní ohňostroj

I poslední den v roce bude v Aqualandu Moravia živo. Bujaré veselí do pozdních nočních hodin ale tentokrát nečekejte. V nejmodernějším českém aquaparku totiž letos myslí na ty nejmenší. Připraven je tak Pohádkový Silvestr pro děti plný oblíbených postaviček, zábavy a her. Celá akce vyvrcholí odpoledním vnitřním ohňostrojem.

 Maskoti pro děti, soutěže i diskotéka

Brány Aqualandu Moravia se rodinám s dětmi všeho věku otevřou standardně v 10 hodin dopoledne. O program se už od rána bude starat oblíbená dvojice Tarajko a Popletajka, která si do Pasohlávek přiveze celou řadu pohádkových maskotů. Děti tak během silvestrovských oslav navštíví hned několik pohádkových světů, užijí si tematické soutěže i diskotéky. „Silvestr by se neobešel ani bez našich zkušených animátorů. Ti mají připravené klubové tance, pohádkový aqua gym, ale i výtvarnou dílnu na výrobu silvestrovských skleniček,“ dodává Blanka Marková z Aqualandu Moravia. Bohatý program bude doplněn také hudebními vystoupeními DJ, jenž se předvede hned v několika setech.

 Ohňostroj

Ani dospělí ovšem nepřijdou poslední prosincový den zkrátka. Připraveny jsou soutěže pro rodiče, vodní bar, kavárna i restaurace. Vyvrcholením silvestrovských oslav v Aqualandu Moravia poté bude vnitřní ohňostroj, který odstartuje v 17 hodin. „Aquapark zůstane otevřen standardně do 21 hodin. Hosté ubytovaní v našem přilehlém hotelu Aqualand Inn pak mohou v silvestrovském veselí pokračovat. Hotel má připraven zajímavý program, který potrvá až do půlnoci,“ upřesňuje Marková a dodává, že i na Nový rok bude Aqualand Moravia otevřen standardně od 10 do 21 hodin.

Nové horké bazény s termální vodou otevře Aqualand Moravia. Venkovní termální zóna vznikne v rekordním čase

 Běžné vstupenky

Vstup na akci je možný s běžnými vstupenkami. Zájemci si je tak mohou pořídit již nyní. Výhodně nakoupí na e-shopu Aqualandu, kde lze celodenní vstupenku pořídit o několik set korun levněji než na pokladně. „Vstupenky zakoupené na našem e-shopu platí 90 dní. Návštěvníci je tak mohou bez starostí využít i pro vstup na Pohádkový Silvestr,“ uzavírá Marková.