Dnes je 2. 10. 2022

Rybí restaurace Nordsee jsou v Česku 10 let, výročí oslavují každým desátým jídlem zdarma

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 25th, 2014
0 komentářů

Síť rybích restaurací Nordsee slaví tento rok 10 let od vstupu na český trh s rychlým občerstvením. Významný milník se rozhodla oslavit vystavením věrnostních kartiček na 9 razítek, které strávníci obdrží u obsluhy restaurace při objednávce oběda či večeře. Pokud si pak lidé s touto kartičkou dají do konce letošního roku devětkrát teplé jídlo s přílohou, desátý pokrm obdrží od restaurace zdarma.

Rybí restaurace Nordsee začaly v Česku fungovat v roce 2004, tedy v době, kdy v tuzemsku působilo pouze několik řetězců s rychlým občerstvením a Češi se ve většině případů stravovali v kamenných restauracích. První dvě pobočky vznikly v pražském Paláci Flora a v brněnském nákupním centru Vaňkovka. V současnosti však fungují v Česku již 4 pobočky Nordsee, a to ve v brněnské Vaňkovce a v pražských nákupních centrech Palladium, Arkady Pankrác a nově v OC Nový Smíchov.

“Za posledních 10 let prošli Češi v oblasti zdravého stravování značným vývojem. Nejprve byli nadšeni z tradičních fastfoodových pokrmů a vyhledávali smažené pochoutky, těžké majonézy a sladké sycené nápoje. Pak však do Česka naplno pronikl celosvětový trend zdravého životního stylu, který stočil pozornost Čechů jiným směrem. V poslední době tak mnohem více vyhledávají lehké a rozmanité pokrmy z čerstvých surovin, s vysokým obsahem hodnotných látek a velkým podílem zeleniny,” potvrzuje tendenci Marek Sedlák, ředitel české sítě rybích restaurací Nordsee. “Zdravé stravování lidí bychom v souvislosti s 10letým výročím rádi podpořili a proto jim až do konce letošního roku nabídneme každé jejich 10. jídlo zdarma,” doplnil Sedlák.