Dnes je 18. 06. 2024

O možnosti získat lepší podmínky u finančních produktů se klienti Poutka dozvídají automaticky a zcela bezplatně

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Bře 3rd, 2021
0 komentářů

Bez nutnosti sledovat stále nové produkty v oblasti správy financí, spoření či pojištění se zcela obejdou klienti společnosti Poutko. Její finanční specialisté celý trh neustále sledují a o případných výhodnějších podmínkách klienty automaticky informují. Za tyto služby navíc lidé nezaplatí ani korunu.

Společnost Poutko má díky oficiální registraci u České národní banky neustálý přehled o celém finančním trhu. „Díky registraci spolupracujeme se všemi bankami, pojišťovnami i spořitelnami v Česku. Naši klienti tak mají jistotu, že se jim dostane odborných a hlavně zcela nezávislých informací o produktech, které vyžívají, ale i těch, které by pro ně mohly být výhodné,“ říká Zbyněk Kočiš, ředitel společnosti Poutko.

Poradenství Poutka funguje na systému doporučení, kdy stávající spokojený klient doporučí specialistům své známé. Na základě osobního setkání následně nový klient zcela bezplatně získá kartu klienta, na níž se shromažďují informace o tom, jaké produkty z oblasti financí využívá, ale také o jaké má zájem. Všechny tyto informace putují do unikátního interního systému, který Poutko odlišuje od jiných firem.

„Naši klienti se mohou spolehnout, že jejich finanční produkty jsou pod neustálou kontrolou a systém nás včas upozorní, kdy má přijít změna, ukončení, nebo například kdy a kolik mají za svůj produkt platit. V případě jakéhokoli dotazu či ztráty důležitého dokumentu se pak mohou vždy obrátit na naši infolinku, nebo přímo na naše finanční specialisty, kteří jim informace v systému dohledají,“ popisuje Zbyněk Kočiš.

Právě na základě interního systému společnosti Poutko jsou všechny informace neustále pod pečlivou kontrolou a díky tomu mohou finanční specialisté pro klienty monitorovat celý trh a vyhledávat pro ně výhodnější možnosti produktů či služeb. „Pokud zjistíme, že klient může získat lepší podmínky například u pojištění či spoření, okamžitě jej o tom informujeme. Celý proces je díky registraci u ČNB samozřejmě zcela bezplatný a na tuto službu má nárok každý obyvatel České republiky,“ doplňuje ředitel společnosti.

Komerční sdělení