Dnes je 2. 10. 2022

Neplatíte zbytečně moc za vedení účtu či pojištění? Nechejte si stávající produkty bezplatně zkontrolovat

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Úno 8th, 2021
0 komentářů

Zorientovat se široké nabídce finančních produktů – běžných i spořicích účtů, pojištění či spoření – není pro řadu lidí vůbec jednoduché. Často se tak stává, že za ně zbytečně přeplácejí, nebo by za stejné peníze mohli mít výhodnější podmínky. Zcela zdarma si přitom mohou nechat své stávající produkty zkontrolovat od zkušených specialistů společnosti Poutko, která má díky registraci u České národní banky přehled o celém trhu.

Oblast finančních produktů patří k těm, které se velmi rychle mění. Mít přehled o všech produktech, které lidé využívají a platí za ně, je proto často velmi složité. Bez dlouhého sezení za počítačem a srovnávání nabídek jednotlivých bank a pojišťoven se sami prakticky nemají šanci přesvědčit o tom, zda je jejich účet, pojištění či stavební spoření to nejvýhodnější na trhu.

„Často se setkáváme s tím, že klienti za daný produkt platí dlouhé roky stále stejně, aniž by si byli vědomi toho, že mohou platit méně, nebo mít za stejné peníze produkt výhodnější. To přitom platí jak o běžných a spořicích účtech, poplatcích a úrocích na nich, tak třeba i o platbě za úrazové pojištění a výši případného plnění,“ říká Zbyněk Kočiš, ředitel společnosti Poutko, která se na finanční poradenství specializuje.

Právě specialisté společnosti Poutko mohou těmto lidem pomoci. Díky dlouholetým zkušenostem ze světa financí a zejména také osvědčení o oficiální registraci u České národní banky jsou totiž zárukou toho, že klientům nejen vždy odborně a nezávisle poradí, ale také jim případně pomohou s výběrem vhodnějšího produktu.

„Zakládáme si na férovém a transparentním přístupu. Naše poradenství je vždy bezplatné a není podmíněno sjednáním nějakého produktu. Kdokoliv k nám přijde s tím, že si není jistý tím, zda má správně nastavené finanční produkty nebo zda jsou pro něj výhodné, od našich poradců dostane naprosto objektivní odpověď,“ vysvětluje Zbyněk Kočiš.

V případě, že má klient některé produkty nevýhodně nastavené nebo má zájem o jiné, specialisté z Poutka mu poradí s jejich kontrolou a výběrem. „Na základě udělené oficiální registrace u České národní banky společnost Poutko spolupracuje se všemi velkými subjekty na trhu – bankami, pojišťovnami i spořitelnami – a proto jsme schopni najít klientům vždy nejvýhodnější produkt za nejvhodnější podmínek,“ dodává Zbyněk Kočiš.

Nalezením vhodného produktu či kontrolou těch stávajících ale práce specialistů nekončí. Pro klienty se společnost vždy snaží dělata proto i dále využívá dlouholetých zkušeností a hledá pro ně další výhodné možnosti.

Zbyněk Kočiš přitom upozorňuje, že zájem o kvalitní finanční poradenství specialistů Poutka je enormní, proto společnost využívá systém doporučení, který funguje následovně. „Spokojený klient nám dá doporučení na své známé, pro které jsme následně schopní zkontrolovat a zjistit případné výhody a možnosti v oblasti finančních produktů. Co je ale podstatné, vše se děje bezplatně a díky oficiální registraci u České Národní banky má na tuto kontrolu nárok každý občan České republiky,“ uvádí na závěr ředitel společnosti Poutko Zbyněk Kočiš.

 

Komerční sdělení.