Dnes je 27. 01. 2023

Geis nově umožňuje hradit dobírky za balíky kartou, moderní terminály nabízí i bezkontaktní variantu

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Bře 19th, 2014
0 komentářů

Přední tuzemský poskytovatel přepravních a logistických služeb společnost Geis od března zavádí možnost platit dobírku kartou. Nově tak zákazníci mohou hradit doručené zboží přímo u řidiče vozu prostřednictvím moderního platebního terminálu, který umožňuje i bezkontaktní provedení úhrady.

Zavedením možnosti hradit dobírku i platební kartou vychází vedení společnosti Geis vstříc zvýšené poptávce nejen e-shopů, ale i samotných příjemců.  Pro ty totiž představuje tato forma úhrady často nejpohodlnější variantu finančního vyrovnání.

„Naše společnost již řadu let investuje do nových a moderních technologií, které usnadňují proces přepravy zboží pro obě strany. Máme tak vedle online scannerů pro řidiče či automatizované balíkové linky nově také platební terminály pro naše řidiče,” objasnil Daniel Knaisl, jednatel společnosti Geis, která patří mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb na našem území. „Ačkoliv pro nás zavedení této služby představovalo relativně vysoké náklady, záměrně jsme zvolili co nejmodernější typ platebních terminálů. Chtěli jsme, aby umožňoval i bezkontaktní platbu. Pevně totiž věříme, že tím prolomíme nejistotu lidí, kteří se dosud obávali svou platební kartu vydat z rukou,“ dodal Knaisl.