Dnes je 7. 12. 2022

Galerie Vaňkovka protáhne Black Friday na celý víkend. Nabídne i charitativní bazar Báry Nesvadbové

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 19th, 2018
0 komentářů
Galerie Vaňkovka protáhne Black Friday na celý víkend

Galerie Vaňkovka Brno zahájí poslední listopadový víkend výraznými slevami v rámci takzvaného Black Friday. Návštěvníci budou od pátku do neděle moci nejen výhodně nakupovat, ale také využít bohatého doprovodného programu. Během takzvaných Black Price Days se mohou těšit například na dárky za své nákupy nebo na charitativní VIP bazar pod záštitou Báry Nesvadbové. K dispozici budou zdarma i služby make-up artistů a stylisty, který návštěvníkům poradí s nákupy.

Vaňkovka Black Price Days

Akce nazvaná Vaňkovka Black Price Days začne v pátek 23. listopadu a potrvá až do neděle 25. listopadu. „Fenoménu Black Friday jsme se po loňském úspěchu rozhodli opět zasvětit celý víkend. Pátek proto v Galerii Vaňkovka Brno odstartujeme výraznými slevami. Nebude to však jen o nich, návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program,“ řekl ředitel obchodního centra Jan Borůvka.

Nedělní VIP bazar

Vyvrcholením víkendu plného nákupů v Galerii Vaňkovka bude nedělní VIP bazar pod záštitou Báry Nesvadbové. Akce se bude konat za přímé účasti populární spisovatelky spolu s dalšími hosty, například módní návrhářky Gábiny Páralové či herečky Kateřiny Kairy Hrachovcové. Celý výtěžek půjde na konto nadace Báry Nesvadbové Be Charity, která podporuje zdravotně postižené děti a pomáhá jim zajišťovat rehabilitace. Akce naváže na charitativní módní bazar na pražském Žofíně z 22. listopadu, mezi jehož donátory se zařadila celá řada VIP osobností, namátkou například Tereza Maxová, Simona Krainová či Jan Saudek.

Dvojnásobný i větší budget. Obchody před Vánocemi investují do televize, on-line videí i speciálních obrazovek na prodejnách

Místo pro odpočinek

V pátek a v sobotu pak budou všichni nakupující moci využít i lounge v rotundě obchodního centra. K dostání zde budou například drobné dárky za pořízené nákupy. „Pro návštěvníky budou na tomto místě k dispozici i služby make-up artistů společnosti NYX, která v Galerii Vaňkovka otevřela svoji pobočku 16. listopadu. Využít mohou i drobných ochutnávek různých druhů zboží. Střed obchodního centra se zkrátka promění v příjemné místo pro odpočinek,“ doplnil Borůvka. Kromě těchto možností mohou návštěvníci v pátek a v neděli využít také služeb stylistky, která jim poradí s výběrem nových kousků oblečení.

Black Friday

Fenomén Black Friday se do Česka dostal teprve před několika lety. Ačkoliv jsou jeho hlavní doménou výrazné slevy, podle ředitele Galerie Vaňkovka Brno je dobré zákazníkům nabídnout mimo nich i něco navíc. „Právě proto jsme se rozhodli program během Vaňkovka Black Price Days obohatit o doplňkové služby či VIP bazar. Kromě výhodného nákupu si tak mohou všichni nakupující zpříjemnit den či alespoň přispět na dobrou věc,“ uzavřel Jan Borůvka.

Black Friday: Češi spotřebiče nejen více nakupují, ale také recyklují

Kompletní program víkendu:

  1. listopadu (pátek)

9–21 h: Beauty lounge – drobné dárky za nákupy a ochutnávky

10–18 h: Líčení make-up artistky NYX

14–21 h: Služby stylistky

  1. listopadu (sobota)

9–21 h: Beauty lounge – drobné dárky za nákupy a ochutnávky

10–18 h: Líčení make-up artistky NYX

  1. listopadu (neděle)

10–20 h: Charitativní VIP bazar

11–20 h: Služby stylistky

13.00 h: Talk show se Soňou Baranovou a jejími hosty (Bára Nesvadbová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Gábina Páralová a další)