Dnes je 26. 02. 2024

Dárky na poslední chvíli pro celou rodinu

Autor: Redakce
Rubrika: Praktické tipy
Pro 3rd, 2020
0 komentářů

Vánoční dárky letos, víc než kdy dříve, pořizujeme online. I když nás v nejbližších dnech čeká další rozvolňování pandemických opatření, je riziko nakupování v obchodech stále vysoké. V online prostředí žádné nebezpečí nehrozí a vy tak můžete v pohodlí domova vybírat dárky pro své blízké. Na e-shopu Astoreo.cz najdete bohatou nabídku pro celou rodinu. A pokud si stihnete vybrat do 16. prosince, máte garantováno, že štědrovečerní nadílku v pohodě stihnete. 

Pro maminku, tatínka, babičku, dědu i děti – dárky pro celou rodinu můžete nakoupit pohodlně na jednom místě. Podívejte se na naše tipy z e-shopu Astoreo.cz.

Dárky pro všechny vaše blízké

Pro maminku:

Krásná i pod drobnohledem

Kosmetika patří mezi nejběžnější a často také velmi oblíbené vánoční dárky. Pro ještě dokonalejší péči o její krásu darujte ženě také toto luxusní stolní zrcátko. Integrované LED diody zaručí perfektní světelné podmínky, intenzitu světla lze přitom snadno nastavit. Pro ladění detailů poslouží až sedminásobné zvětšení. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 1 199 Kč

Pro tatínka:

Pitný režim hravě a zdravě

Při sportu, při práci i jen tak při relaxaci – dodržování správného pitného režimu je základem zdravého životního stylu. Výrobník perlivé vody SodaStream Spirit Mint GR poskytne perlivé osvěžení kdykoliv, aniž by bylo nutné vláčet se s balíky perlivých vod. A když se přidá třeba poctivý domácí sirup, je vystaráno i o lahodnou limonádu. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 2 199 Kč

Pro dědu:

Moderní korouhvička

Je dědeček vášnivý zahrádkář či turista anebo má jednoduše rád dokonalý přehled? Pak je pro něj jako stvořená chytrá meteostanice Sencor SWS 5600 s bezdrátovým snímačem pro informace o vývoji počasí, vnitřní i venkovní teplotě, vlhkosti a dalšími funkcemi – třeba i budíku. Součástí balení je venkovní senzor. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 1 299 Kč

Pro babičku:

Poklady ze zahrádky nepřijdou nazmar

Bohatá úroda ovoce a zeleniny ze zahrádky vždycky potěší, stejně jako plné košíky hub z lesa. Hodiny strávené zavařováním či nakládáním, aby všechno to bohatství vydrželo i přes zimu, potěší již méně. Sušička ovoce Gorenje ušetří spoustu času, který lze věnovat třeba vnoučatům. Sušička si poradí s každým ovocem, houbami nebo bylinkami díky rovnoměrnému proudění vzduchu na pěti výškově nastavitelných sítech. Najednou tak zvládne usušit větší množství potravin. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 1 299 Kč

Pro předškoláka:

Splněný sen všech malých kuchtíků

Tato velká dětská kuchyňka je dokonalým dárkem pro každého malého kuchaře či malou kuchařku. Navíc podporuje dětskou kreativitu a fantazii. Kromě základu, jako je otevírací trouba a dvě plotýnky, obsahuje 38 nejrůznějších doplňků. Rozměry 78 x 29 x 88 cm, výška pracovní desky 48 cm. Pro děti od 3 let. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 1 099 Kč

Pro nejmenší:

Veselé rozvíjení motoriky

Vkládačky děti milují. Tahle krásně barevná interaktivní hračka nese podobu roztomilého letadélka. Děti si mohou užít 4 tvary na vkládání, navíc na ně letadélko bliká nebo vydává legrační zvuky a hraje veselé melodie. Po zatažení za šňůrku pohybuje očima i vrtulí. Ideální pomůcka pro rozvíjení motorických schopností. Pro děti od 1 roku. Koupíte na Astoreo.cz.

Cena: 599 Kč