Dnes je 10. 12. 2022

Výsledky soutěže ENBRA: Leťte s námi do Dubaje

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Úno 4th, 2015
0 komentářů

Zakoupení plynových ohřívačů vody americké firmy RHEEM u společnosti ENBRA se loni vyplatilo dvojnásob. V období od 1. července do 31. prosince 2014 totiž ENBRA vyhlásila soutěž o luxusní dovolenou. Koncoví zákazníci, zástupci montážních firem i velkoobchody měli možnost vyhrát zájezd do Spojených arabských emirátů v rámci soutěže „Leťte s námi do Dubaje“. Z vytoužené luxusní dovolené se nyní raduje celkem 7 výherců.

V kategorii Konečný spotřebitel se stal šťastným výhercem pan Roman Mrázek, který splnil veškeré podmínky a za svou selfie s nainstalovaným ohřívačem vody ENBRA (Rheem) získal na Facebooku nejvíc lajků. Jako bonus získal šest plechovek piva Pilsner Urquell, které k nákupu ohřívačů vody v soutěžním období obdržel každý zákazník. V ostatních kategoriích byly certifikáty předány celkem 6 zástupcům velkoobchodů a montážních firem.

Plynové ohřívače ENBRA (Rheem) se řadí k nejbezpečnějším a nejúčinnějším výrobkům ve své kategorii. Jejich instalace je ideální pro domácnosti s vyššími nároky na spotřebu teplé vody. Plynové ohřívače vody ENBRA (Rheem) obsahují bezpečnostní pojistku spalin, která v případě závady automaticky odstaví zařízení z provozu. K provozu nepotřebují napájení elektřinou. Samočisticí systém proti usazování sedimentu navíc prodlužuje životnost ohřívače vody. Na plynové ohřívače vody ENBRA (Rheem) je poskytována záruka 7 let.