Dnes je 25. 09. 2021

VIP bazar ve Vaňkovce věnoval nadačnímu fondu Be Charity výtěžek 105 tisíc korun

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 27th, 2018
0 komentářů

Celkem 105 tisíc korun se vybralo pro nadační fond Be Charity Báry Nesvadbové díky VIP bazaru, který se v neděli 25. listopadu konal v Galerii Vaňkovka Brno. Akce se přímo zúčastnili módní návrháři Miroslav Bárta a Gábina Páralová či asistent šéfredaktorky časopisu Vogue Václav Zieba. VIP bazarem vyvrcholila třídenní akce s názvem Black Price Days, jejíž doménou byly v Galerii Vaňkovka Brno velké slevové akce a bohatý doprovodný program.

Charitativní VIP bazar Báry Nesvadbové

V Galerii Vaňkovka se v neděli konal již třetí ročník charitativního VIP bazaru Báry Nesvadbové. Návštěvníci obchodního centra tak měli možnost zakoupit si oblečení od významných českých i světových návrhářů a přispět na dobrou věc. Pro nadační fond Be Charity, jehož zakladatelkou je právě Bára Nesvadbová, se nakonec podařilo vybrat 105 tisíc korun. Veškerý výtěžek tak poputuje na rehabilitaci a rehabilitační pomůcky pro dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. „Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Be Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,“ uvedla Bára Nesvadbová.

Black Price Days

Do VIP bazaru tentokrát zařadily kromě jiných oblečení také například Beata Rajská, Gábina Páralová, Klára Nademlýnská či Tatiana Kovaříková.  „Velice nás těší, že jsme již třetí rok spojili své aktivity s touto dobročinnou akcí,“ uvedl ředitel Galerie Vaňkovka Jan Borůvka. Bazar byl vyvrcholením třídenního slevového maratonu a doprovodného programu s názvem Black Price Days. Spojení charitativní akce s Black Friday, který jsme protáhli na celý víkend, se opět ukázalo jako nejlepší možné řešení,“ řekl Borůvka. Důkazem je podle něj především enormní nárůst počtu zákazníků Galerie Vaňkovka Brno během celého víkendu. „Za celé tři dny dorazilo do našeho centra o polovinu návštěvníků více ve srovnání s běžným provozem, což naplnilo naše předpoklady. I díky tomu se pro nadační fond mohla vybrat tak vysoká částka,“ doplnil.

Galerie Vaňkovka protáhne Black Friday na celý víkend. Nabídne i charitativní bazar Báry Nesvadbové

Doprovodný program

Akce Black Price Days v Galerii Vaňkovka nabídla kromě slev i doprovodný program. Návštěvníci mohli při svém nakupování využít například služeb stylistky. V pátek a v sobotu jim pak bylo v loungi obchodního centra k dispozici nejen příjemné posezení s občerstvením, ale také servis od profesionálních make-up artistek společnosti NYX. Došlo také na drobné dárečky, které pro své nakupující Galerie Vaňkovka přichystala. „Vánoce tu budou za necelý měsíc, proto jsme našim návštěvníkům chtěli navodit jejich atmosféru nejen vánočním stromem, ale také drobnými pozornostmi,“ uzavřel ředitel Galerie Vaňkovka Brno Jan Borůvka.