Dnes je 3. 03. 2024

Společnost dm otevírá 22. června novou prodejnu v Litvínově

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Čvn 22nd, 2023
0 komentářů

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 22. června v 8 hodin prodejnu v ulici Jiráskova v Retail parku v Litvínově.  Ve dnech 22. až 23. června získají zákazníci 20% slevu na celý nákup. K nákupu navíc obdrží v těchto dnech zdarma pevnou nákupní tašku, ve které si nákup pohodlně odnesou. Otevírací doba prodejny je od 8 do 20 hodin.

 

Nakupující se mohou těšit na novou moderní prodejnu o celkové rozloze 566 m2, přičemž ta prodejní činí 471 m.Na prodejně bude rovněž k dispozici připojení k wifi síti. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán koutek s hracími elementy. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby bylo nakupování pro naše zákazníky příjemným zážitkem. To, že je pro mnoho zákazníků dm lovebrandem, dokazuje, že volíme správný postup. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost expandovat do nových míst, jakým je například právě prodejna v Litvínově,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.  Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky kterým je čtení malých písmen na produktech mnohem komfortnější.

 

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, kterými jsou tyto ekologické produkty označeny. Poslední novinkou v tomto segmentu je produktová řada no planet b, jež dává šanci nevyužitým surovinám.

 

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.