Dnes je 15. 06. 2024

V Praze a Olomouci se setkají křesťanští podnikatelé začátkem října

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Říj 2nd, 2017
0 komentářů
Setkání křesťanských podnikatelů: Praha a Olomouc, v říjnu

V první polovině října se v Praze a Olomouci budou konat setkání českých podnikatelů, které pojí křesťanská víra. Kromě klasického networkingu nabídne akce slavnostní zahájení mší svatou, po ní bude následovat diskuze s odborníky. Setkání v obou případech zaštiťuje sdružení křesťanských podnikatelů KOMPAS.

Program

Mše svatá, diskuze s odborníkem a následný networking. To je program dvou setkání malých a středních podnikatelů v Praze a Olomouci, které pojí křesťanská víra. Obě akce se konají pod záštitou sdružení KOMPAS – Křesťanští Obchodníci, Manažeři, Podnikatelé A Samostatně výdělečné osoby.

„Po letošních setkáních v březnu a na přelomu jara a léta jsme se rozhodli tuto tradiční akci nyní uspořádat začátkem října. Jako první se bude konat v olomouckém Centru Aletti ve čtvrtek 5. října, úvodní mše svatá přitom proběhne v místní kapli. Pokud jde o pražské setkání, to je naplánované na 11. října v Ječné ulici, mše se bude konat v jezuitském kostele svatého Ignáce,“ přiblížil obě akce spoluzakladatel sdružení KOMPAS Jiří Jemelka.

Besedy s předními českými podnikateli

Obě setkání přinesou zajímavé besedy s předními českými podnikateli. V Olomouci jím bude Petr Láska z brněnské společnosti Trans – technik spol. s. r. o., která se zabývá dodáváním dílů na nástavby nákladních automobilů a spojovacího materiálu, který zvyšuje kvalitu a bezpečnost přepravy zboží. „Beseda nabídne nejen vhled do historie společnosti, ale také propojení profesního a duchovního života Petra Lásky. Závěr programu pak obstarají neformální rozhovory zúčastněných a případný networking,“ doplnil Jemelka.

Byznys versus etika. Která nepsaná pravidla se vyplatí dodržovat?
5 tipů, jak na efektivní networking – ať už hledáte obchodní partnery, či přátele

Hlavním řečníkem pražského setkání bude Tomáš Kaláb z rodinné stavební firmy Kaláb s. r. o. Kaláb je pokračovatelem firmy po svém otci a zakladateli společnosti Jiřím Kalábovi. Firma za necelých 25 let své existence realizovala přes 500 staveb – mj. odbavovací terminál brněnského letiště či jeden z nejnovějších pavilonů brněnské Mendelovy univerzity. Firma kromě toho podporuje také řadu benefičních a občanských aktivit v Česku.

O obou setkáních i celém sdružení, které spojuje desítky podnikatelů v Česku, najdete více na www.krestanskypodnikatel.cz.