Dnes je 3. 03. 2024

Doplněk stravy Sarapis Soja mírní střídání nálad i návaly horka. Že pomáhá s příznaky klimakteria potvrdilo 86 % žen

Autor: Redakce
Rubrika: Zdravotnictví
Dub 26th, 2018
0 komentářů
Doplněk stravy Sarapis Soja mírní střídání nálad i návaly horka

Pozitivní účinky doplňku stravy Sarapis Soja, který pomáhá s příznaky klimakteria, potvrdilo 86 % žen. V rámci testování ženy oceňovaly zejména zvýšení psychické pohody a potlačení střídání nálad, zmírnění návalů horka, lepší spánek a úpravu krevního tlaku. Benefitem je pro uživatelky i přírodní složení preparátu, jenž obsahuje výtažky ze sóji a červeného jetele i včelí produkty.

Testování produktu

Testování produktu Sariapis Soja se zúčastnilo 38 žen starších 35 let, které přípravek užívaly po dobu minimálně jednoho měsíce. Některé již po prvních dnech pociťovaly větší klid i vyrovnanost. Ženy popsaly, že u nich odezněly časté bolesti hlavy, pocit únavy, problémy s usínáním a výkyvy nálad. Kromě větší psychické pohody popisovaly uživatelky pomoc i při tělesných projevech klimakteria. Zaznamenaly zejména ústup návalů horka, úpravu krevního tlaku a odeznění prudkého bušení srdce. Ženy, jež užívaly přípravek ještě před menopauzou, zase ocenily úpravu cyklu a pravidelnou menstruaci.

Afty: U koho se nejčastěji objevují a co je jejich příčinou?

Doplněk stravy Sarapis Soja je určen nejen pro ženy v klimakteriu, ale také pro ty v období před menopauzou a po menopauze, u nichž příznivě působí na hormonální rovnováhu. „Menopauza obvykle přichází kolem padesátého roku, ženy však registrují první příznaky asi 7 let před poslední menstruací. To potvrdilo i naše testování, kdy příznivé vlastnosti přípravku Sarapis Soja pociťovaly i třicátnice a čtyřicátnice. Od těchto žen nejčastěji zaznívalo, že se celkově cítí lépe, nejsou tolik unavené a nebojují s rychlými změnami nálad. Některé dokonce zmínily, že zhubly,“ uvedl Petr Galle ze společnosti Vegall Pharma, která rostlinný doplněk stravy Sarapis Soja pro ženy v klimakteriu nabízí. V rámci testování tak bez výhrad doporučilo Sarapis Soja 86 % žen. Další uživatelky pak jako nevýhodu přípravku uváděly pouze větší velikost kapslí a vůni doplňku stravy.

Přírodní složení přípravku

Více než polovina žen pak oceňovala přírodní složení přípravku. Sarapis Soja totiž obsahuje včelí mateří kašičku, jež má příznivý vliv na hormonální aktivitu v těle ženy. Dále je obohacen o izoflavony ze sóji a červeného jetele, což jsou látky podobné estrogenům. Jsou tudíž ideální alternativou k hormonální léčbě, neboť přírodní cestou příznivě působí na tělesné projevy klimakteria, tedy takzvaný vegetativní syndrom.

Menstruace: Krvácení ovlivňuje nadváha i genetika

„Složení doplňku stravy Sarapis Soja jsme inovovali a přizpůsobili ho tak, aby dodával ženskému tělu přírodní cestou všechny živiny, které v klimakteriu potřebuje. Nově jsme tak například přidali vitamin B6, jenž nejen přispívá k regulaci hormonální aktivity, ale též snižuje únavu organismu. Doplnili jsme i vitamin D3, který zase příznivě působí na normální stav kostí,“ uvedl ke složení přípravku Sarapis Soja Petr Galle.

Jak probíhá menopauza v různých koutech světa?

O doplňku stravy Sarapis Soja

Vylepšený doplněk stravy Sarapis Soja přináší pomoc pro tělesnou a psychickou pohodu ženy, a to nejen přímo v období klimakteria, ale blahodárně působí také v období před menopauzou a po menopauze, kdy příznivě působí na hormonální rovnováhu v těle ženy. Preparát je vhodný také pro ženy, které nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční terapii. Kombinace látek obsažených v Sarapisu Soja příznivě působí na nepříjemné tělesné projevy klimakteria (takzvaný vegetativní syndrom) a obsahuje izoflavony ze sóji a červeného jetele, včelí produkty (mateří kašička + květní a fermentovaný pyl) a vitamíny.

  • Červený jetel přispívá k pohodlnému prožití menopauzy.
  • Včelí mateří kašička v kombinaci s pylem má příznivý vliv na hormonální aktivitu.
  • Vitamin D3  přispívá k normální hladině vápníku v krvi a příznivě tak působí na normální stav kostí.
  • Vitamin B6  přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.