Dnes je 17. 04. 2024

Řešení od Torku pomáhají výrobcům udržet nový hygienický standard

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Led 27th, 2021
0 komentářů

Zdravotní a hygienická společnost Essity, globální výrobce profesionálních hygienických produktů Tork, nabízí širokou škálu hygienických řešení, která pomáhají výrobním podnikům udržet správnou hygienu a také zvýšit efektivitu výroby v nově upravených prostorách. Patří mezi ně Tork PeakServe soustavy na výdej ručníků, řada prostředků na čištění povrchů a dezinfekční systémy. 

Nově rozšířená řada Tork PeakServe dávkovačů využívá revoluční technologii nepřetržitého výdeje ručníků s natlakovanými náhradními náplněmi, která zajišťuje nepřetržitou zásobu ručníků pro správnou hygienu rukou. Rozšířená řada těchto produktů nabízí široký výběr řešení pro jakékoli prostředí, kde se vyskytuje hodně lidí. 

Správná hygiena ve výrobních podnicích zahrnuje čištění povrchů tak, aby nedocházelo k přenosu nákazy prostřednictvím míst, kterých se lidé často dotýkají. Řada odolných dávkovačů Tork Performance má různé možnosti montáže, takže vedoucí výrobních podniků mohou umisťovat hygienické potřeby tam, kde je to nejvíce žádoucí.

Pořízení hygienických stanic může u zaměstnanců podpořit hygienické návyky – zvláště, když jsou strategicky rozmístěné. Tork dávkovače dezinfekce pomáhají udržet správnou hygienu, zatímco dokumenty, které dává Tork k dispozici, jako například Příručka Tork pro rozmístění dávkovačů, zaměstnance naučí, jak dávkovače na pracovišti nejlépe rozmístit, aby fungovaly co nejefektivněji.

„Abychom udrželi zaměstnance zdravé a v bezpečí a zajistili efektivitu provozu, musí být dodržování hygienických pravidel nadále naší prioritou,“ říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager ze společnosti Essity, Professional Hygiene. „Balíček hygienických řešení Tork nabízí ty nejzásadnější produkty a zdroje pro zachování jak hygieny, tak produktivity výrobních podniků, což hraje klíčovou roli pro úspěšný přechod na nový hygienický standard. Výběrem těch správných produktů a jejich optimálním rozmístěním se dá dosáhnout zlepšení efektivity výroby bez kompromisů v dodržování hygienických pravidel.“