Dnes je 22. 04. 2024

Převod smlouvy na elektřinu či plyn k dodavateli Národní energie. Klienty celým procesem provedou specialisté

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Úno 1st, 2021
0 komentářů

Ceny pod největšími hráči na trhu, jednoduché a srozumitelní smlouvy bez zbytečných kliček a sankcí. To jsou hlavní výhody odběru plynu a elektřiny od společnosti Národní energie. Přechod k novému dodavateli je navíc snadný – celým procesem vás provedou specialisté společnosti.

Řada lidí setrvává dlouhé roky stále u stejného dodavatele plynu či elektřiny, přestože u konkurence by mohla získat lepší podmínky. Mnoho z nich tak činí z nevědomosti nebo obavy ze složitého papírování. Přitom přechod jinam vůbec nemusí být složitý, jak dokazuje společnost Národní energie. 

„Naši specialisté každého klienta celým procesem provedou. Stačí přijít přímo na pobočku, vzít s sebou stávající smlouvy a my již klienta celým procesem provedeme. Každý krok mu vysvětlíme tak, aby byl zcela pochopitelný, velkou část procesu změny dodavatele navíc zvládneme obstarat sami,“ říká Roman Outrata ze společnosti Národní energie. 

Odborníci společnosti nejprve se zájemcem o odběr elektřiny či plynu projdou všechny možnosti, které jim Národní energie nabízejí. Ceny obou energií se podle Outraty pohybují stabilně pod dominantními hráči na trhu. Jakmile se společně se zákazníkem vybere správný produkt, může se začít se změnou. 

V případě, že má zákazník smlouvu na dobu neurčitou, je třeba ji vypovědět a vyčkat na skončení výpovědní lhůty. U smluv na dobu určitou – pokud jsou ošetřeny pokutou za předčasné ukončení – se vyplatí počkat na smluvené „okno“ pro výpověď. Následně je třeba smlouvu vypovědět. 

„U obou variant můžeme výpovědi zařídit za klienta. Stačí nám k tomu plná moc, díky které se na stávajícího dodavatele obrátí naši specialisté a smlouvu za klienta vypoví oni. Odběrateli tak odpadne starost s papírováním, zároveň se nemusí obávat žádného nátlaku a přesvědčování,“ popisuje proces specialista Národní energie Michal Malaník.

Než stávající smlouva skončí, je třeba už jen vyřešit smlouvu novou. Společnost Národní energie si přitom zakládá na tom, že smlouvy jsou vždy psané srozumitelně, bez kliček a sankcí. „Chceme totiž, aby zákazník vždy věděl, jaké podmínky má, za co platí a kdy lze smlouvu vypovědět a přejít jinam,“ dodává Roman Outrata s tím, že firma si zakládá na férovém přístupu a cílem je vždy hlavně spokojený zákazník.

Komerční sdělení