Dnes je 28. 06. 2022

Prázdninový Aqualand Moravia bude hostit známé osobnosti, pořádat hudební festival a slavit narozeniny

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvn 19th, 2015
0 komentářů

Nejmodernější akvapark v Česku Aqualand Moravia pořádá pro návštěvníky z Česka, Slovenska či třeba Rakouska speciální tematické dny po celý rok. V létě však ještě šlápne na plyn a akcí přidá. Vše odstartuje již 27. června unikátním hudebním festivalem Aqualand Vinium FEST 2015, kterým zahájí novou letní sezonu.

Hudebním festivalem odstartuje Aqualand Moravia letní sezonu 2015 a za hudební účasti Bena Cristovaa, kapely O5 a Radeček či Lake Malawi otevře venkovní areál veřejnosti. Od 9 do 19 hodin tak budou moci návštěvníci při plavání a ježdění na tobogánech poslouchat kapely, sledovat brazilské bojové umění nebo se potkat s finalistkami České Miss 2015. „Cílem Aqualand Vinium Festu je spojit koncept hudebního festivalu s netradičním prostředím akvaparku a výhledem na Mušovská jezera a nádherné Pálavské vrchy,“ přibližuje Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia. „Návštěvníci si v den openingu budou navíc moci vyzkoušet třeba nové vlnobití, kde přibyly plážové a bouřkové vlny, dát si něco dobrého v novém pool baru v hlavním bazénu nebo ochutnat domácí italskou kuchyni v nové pizzerii Markus,“ láká Pavlacký.

V červenci pak bude následovat Fashion day, kde si návštěvníci budou moci užít přehlídky plavek a spodního prádla či třeba poznat finalistky soutěže Miss víno. Největší hustotu speciálních akcí pak akvapark směřuje na druhou polovinu prázdnin. Srpen odstartuje sportovními aktivitami oslavu 2. narozenin akvaparku. 13. srpna bude následovat kulinářský Souboj šéfkuchařů Marcela Ihnačáka a Radka Šubrta a o dva dny později bude Aqualand poskytovat poradenství v rámci Fitness dne. S prázdninami se pak definitivně rozloučí 29. srpna na Kanikuly day, který se ponese v duchu soutěží pro děti.