Dnes je 17. 06. 2024

Portál Banky.cz mění provozovatele. Uživatelů se změny nedotknou

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Čvn 7th, 2023
0 komentářů

Brněnská firma Top-in.cz, a.s., předává provoz internetového prezentačního a informačního portálu Banky.cz do rukou nového majitele. Po deseti letech zajišťování fungování populárního projektu, který pomáhá uživatelům s orientací v oblasti bankovních produktů, se dohodla na jeho prodeji se společností GOFIS, s.r.o. Ta plánuje zachovat poskytování poradenských služeb webu v plném rozsahu.

Webový prezentační a informační portál Banky.cz mění majitele. Společnost Top-in.cz, a.s., která web před deseti lety převzala a od té doby jej provozovala a rozvíjela do dnešní podoby, se na jeho prodeji dohodla s firmou GOFIS, s.r.o. Ta provoz stránek v plném rozsahu zajišťuje již od června. Předmětem akvizice je webová doména, ochranná známka, veškerý software, obsah a data i dodavatelsko-odběratelské vztahy v rámci projektu.

„Pevně věříme, že web bude nadále pomáhat rozvoji finanční gramotnosti svých uživatelů a zůstane jim spolehlivým průvodcem světem bankovních služeb, což je poslání, s nímž jsme jej přebírali a více než deset let zodpovědně provozovali,“ uvádí Pavel Strašák, CEO společnosti Top-in.cz, a.s.

Nový vlastník webového portálu, firma GOFIS, s.r.o., se zaměřuje na servisní a analytické služby v oblasti finančních produktů. „Hodláme pokračovat v duchu aktuálního nastavení projektu s důrazem na přidanou hodnotu pro čtenáře. Současně plánujeme vytvořit další obsah, který klientům pomůže lépe se orientovat ve světě financí,“ komentuje Miroslav Majer, jednatel společnosti GOFIS, s.r.o., který tento projekt nově povede a jenž je zároveň CEO projektu hyponamiru.cz.

Web Banky.cz navštíví měsíčně přibližně 340 tisíc uživatelů. Portál nabízí jedinečnou kombinaci unikátního obsahu s možností konzultace s on-line poradcem. Dále disponuje porovnávači pro rychlou orientaci na trhu s největší databází českých bank, finančních produktů a jejich aktualizovaných podmínek. Vedle detailního katalogu, který zahrnuje všechny tuzemské finanční instituce včetně jejich poboček, obsahuje také praktické články nebo unikátního průvodce, který pomáhá s výběrem nejvhodnější půjčky, běžného účtu či zhodnocením úspor.