Dnes je 1. 03. 2024

Nový produkt E.ON Prémie je v Česku populární, za měsíc si ho pořídilo přes 2 tisíce domácností

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Led 16th, 2015
0 komentářů

O nový produkt energetické společnosti E.ON s označením E.ON Prémie je aktuálně v Česku značný zájem. Jen v období od 1. prosince do začátku ledna si jej s cílem snížit výdaje za silovou elektřinu o 13 % objednalo na 2 250 domácností. Akční nabídka je však časově omezena, produkt bude k dispozici pouze do soboty 31. ledna.

Produkt E.ON Prémie je určen i všem stávajícím zákazníkům společnosti E.ON z řad domácností. V porovnání se standardním ceníkem společnosti nabízí slevu 13 % ze silové ceny elektřiny a poskytuje také garanci, že se po dobu 2 let těmto zákazníkům cena elektřiny nezvýší. „Produkt jsme spustili k 1. prosinci. Na rozdíl od řady jiných produktů, které jsou určeny pouze pro nové zákazníky, dává E.ON Prémie možnost ušetřit i všem našim stávajícím odběratelům z řad domácností. Ty o něj také projevují značný zájem,“ přiblížil Vladimír Vácha, tiskový mluvčí energetické společnosti E.ON.

Nový produkt je populární rovněž díky úspoře, na kterou mohou zákazníci dosáhnout. Ta se pohybuje v řádech stovek až tisíců korun. „Domácnosti, které využívají elektřinu pro svícení a provoz spotřebičů, mohou meziročně ušetřit zhruba 450 korun. Ti, kteří elektřinou i topí, mohou zaznamenat úsporu až 3 000 korun,“ objasnil Vácha s tím, že produkt E.ON Prémie je možné objednat již pouze do konce ledna přes bezplatnou E.ON Zákaznickou linku 800 77 33 22.