Dnes je 7. 12. 2022

Noc saunových ceremoniálů v Aqualandu Moravia

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 29th, 2017
0 komentářů
Saunoví mistři se sjedou do Aqualandu Moravia. Své umění budou předvádět celou noc

Příznivci saunování se mohou na podzim těšit na jedinečný zážitek. V noci z 24. na 25. listopadu se totiž v Aqualandu Moravia uskuteční unikátní noc saunových ceremoniálů. Během té mohou návštěvníci vyzkoušet hned 9 tematických saunových ceremoniálů i rozličné peelingy v místní aroma lázni. To vše pod vedením zkušených saunových mistrů z Čech i zahraničí.

Noc plná saunování se v nejmodernějším tuzemském aquaparku Aqualandu Moravia koná poprvé. „Program začíná ve 21 hodin a trvá až do 2 hodin ráno. Pro tuto speciální příležitost jsme pozvali nejen naše osvědčené saunéry, ale i vyhlášené saunové mistry ze Slovenska. Pro maximální pohodlí návštěvníků je počet vstupenek omezen,“ vysvětluje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia, a dodává, že pro návštěvníky je připravený welcome drink, drobné občerstvení a samozřejmě vše, co k saunování budou potřebovat.

Filmové hity jsou tématem noci saunových ceremoniálů

Tématem noci saunových ceremoniálů jsou filmové hity. Na programu tak jsou ceremoniály inspirované například legendárním Tarzanem, Marilyn Monroe, oblíbenou pohádkou Ledové království nebo romantickým trhákem Než jsem tě poznala. Vedle rituálů ve finské sauně mohou zájemci navštívit také aroma lázeň a vychutnat si například kávový, ořechový nebo jogurtový peeling.

Wellness vyhledávají častěji ženy, v Aqualandu Moravia ho loni využilo 50 % všech návštěvníků
Finská sauna pomůže při astmatu, infrasauna pročistí pleť a rozproudí lymfu

Kromě speciálního programu mohou návštěvníci využít všechna lákadla, která zóna Forum Romanum Wellness nabízí. K dispozici jim tak je 24 saun a procedur i Pálava Pool s teplotou vody až 36 stupňů Celsia. „Po náročné noci plné saunování pak mohou návštěvníci využít ubytování v přilehlém hotelu Aqualand Inn, kde jim nabídneme potřebný odpočinek i zážitkovou snídani,“ doplňuje Pavlacký.