Dnes je 24. 02. 2024

LEADERSHIP 2016: Špičkoví manažeři v Rudolfinu poradí, jak vést lépe firmu

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Bře 25th, 2016
0 komentářů

Místo tradičních hudebních představení zažije pražské Rudolfinum neobvyklé setkání. Své prostory totiž 29. března v 17:00 hodin otevře světovým i českým top manažerům, kteří zde budou před šestisetčlenným publikem přednášet o svých manažerských a marketingových dovednostech. To vše v rámci konference Leadership Praha, která navazuje na úspěchy předchozích tří ročníků. Během večera vystoupí celkem osm řečníků.

Již čtvrtý ročník konference Leadership láká na atraktivní řečníky, příjemné prostředí a závěrečný networkingový večírek. Akce je určená pro všechny podnikatele, manažery a ředitele, kteří chtějí být lepšími leadery. „Z uplynulých ročníků Leadershipu máme kladné ohlasy. Někteří manažeři doposud nevynechali ani jeden ročník, pokaždé se prý naučí něco nového. Pro nás je to závazek, abychom vybírali speakery opravdu pečlivě tak, aby měli publiku co předávat. Pro každý ročník tedy hledáme zkušené leadery i vynikající řečníky,” uvedla za pořadatele Veronika Dohnalová. Hosté konference se mohou těšit na osobní zkušenosti vystupujících s vedením jejich firem, a praktické tipy, jak se ve manažerské pozici neustále zlepšovat.

Na konferenci Leadership Brno vystoupí například generální ředitel a majitel společnosti Juta a.s. Jiří Hlavatý, oceňovaná herečka, velvyslankyně a diplomatka Magda Vášáryová, předseda představenstva České spořitelny Tomáš Salomon a další zajímavé osobnosti.

Pro více informací a registraci navštivte web konference: http://www.leadership-praha.cz/konference/