Dnes je 26. 02. 2024

Jihomoravský Aqualand Moravia zaplaví valentýnská romantika

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Úno 9th, 2017
0 komentářů

Relax v saunovém světě Wellness Forum Romanum, ubytování v pokoji s výhledem na Pálavu, neomezený vstup do nejmodernějšího akvaparku v Česku i romantická večeře při svíčkách. Jihomoravský Aqualand Moravia nabídne neobyčejný způsob, jak prožít valentýnskou romantiku pod Pálavou. Speciální balíčky, které jsou ideálním dárkem pro partnera, platí od 10. do 25. února 2017.

Vymyslet, jak partnera potěšit na svátek sv. Valentýna, může být pořádný stres. Největší akvapark v Česku Aqualand Moravia se i proto rozhodl propojit valentýnskou romantiku s relaxováním. Speciální balíček zajistí vše potřebné – nabídne ubytování v komfortním hotelu čerstvě vybudovaném přímo pod Pálavou a odpočinek ve Wellness Forum Romanum. Hosté se mohou těšit na finskou saunu, parní saunu, vířivou vanu, aroma lázeň, biosaunu, tepidárium nebo třeba solnou lázeň.

„Relaxaci zajistí také klidová koupel ve speciální sirné vodě, kterou připravujeme pro oba partnery. Je vymyšlená tak, aby si pár mohl skvěle odpočinout a následně si například vychutnat společnou večeři při svíčkách, jež nabídne kachní prsa s lyonskými brambory a šípkovou omáčkou či jako dezert višňový parfait s čokoládovými střepy a mátovým prachem,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. A aby toho nebylo málo, hosté mohou volně využívat i všech bazénů, atrakcí a tobogánů v prostorách vodního světa akvaparku. Osvěžit se pak mohou v unikátním vodním baru, díky kterému si objednají drinky, aniž by museli vyjít z bazénu.

Cena valentýnského balíčku začíná už na 4 290 korunách za dvě osoby na jednu noc v pokoji kategorie standard. Postaráno přitom bude i o ty nejmenší detaily. Hosté dostanou ručníky, župan i přezůvky, na pokoji je přivítá sklenka šumivého vína a překvapení pro ženy. Samozřejmostí je vyhrazené parkování v uzavřeném hotelovém areálu a wi-fi zdarma na pokoji. Hosté též mohou využít slevu 15 procent na veškeré další lázeňské procedury, které Aqualand Moravia nabízí. Balíčky jsou k zakoupení pohodlně online na webu www.aqualandinn.cz.