Dnes je 20. 06. 2024

Jihomoravský Aqualand Moravia v dubnu slaví Velikonoce a nabídne den saunových ceremoniálů

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Dub 12th, 2017
0 komentářů

Největší a nejmodernější akvapark v Česku, Aqualand Moravia, přichystal na prodloužený velikonoční víkend stylové přivítání svátků jara. Už od 13. do 18. dubna čeká návštěvníky speciální velikonoční program. A kdo by potřeboval v počínajícím jaře vzpružit, může si počkat na další víkend. Sobota 22. dubna bude plná saunových ceremoniálů ve finské sauně i aroma lázni.

Velikonoce na jižní Moravě je možné trávit i značně netradičně. Třeba na obřím tobogánu v Aqualandu Moravia v jihomoravských Pasohlávkách. „I mezi bazény napájenými termální vodou z místního pramene se ale návštěvníci mohou těšit na o poznání tradičnější pletení pomlázky, barvení vajíček nebo na kuře a zajíce, kteří se budou pohybovat přímo v areálu,“ usmívá se ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

Skluzavky a tobogány v jihomoravském akvaparku čítají více než 1,7 kilometru, k dispozici jsou ale i tisíce čtverečních metrů bazénů i unikátní vodní bar, který umožní návštěvníkům dát si drink, aniž by vylezli z vody. I protože z každých deseti návštěvníků jsou v průměru 2 z Rakouska a 2 ze Slovenska, trvají Velikonoce v Aqualandu celých šest dní, aby si je mohli i přespolní návštěvníci užít a třeba se přitom rovnou ubytovat ve zbrusu novém hotelu Aqualand Inn, který nabízí krásný výhled na Pálavu.

A kdo místo adrenalinu na atrakcích pojmenovaných například U wave či Supercrater dává přednost relaxu, užije si ještě více sobotu 22. dubna. Wellness zónu Forum Romanum zaplní saunové ceremoniály. Celkem 11 saunových ceremoniálů povedou zkušení saunoví mistři. Ceremoniály odstartují ve 13 hodin a poslední z nich se odehraje ve 20 hodin. Během ceremoniálů polévají saunéři horké kameny a následně víří horký vzduch ručníky. Zvyšuje se tím pocit horka i očistný účinek na tělo i mysl. Ceremoniály mohou být ozvláštněny saunovacími esencemi, saunovací kosmetikou, hudbou, popřípadě převlekem saunéra.