Dnes je 30. 01. 2023

Jarní prázdniny tradičně na svahu i méně tradičně na tobogánech

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Led 30th, 2017
0 komentářů

Postupně od 3. 2. do 19. 3. si budou školáci napříč okresy užívat jarních prázdnin. Mnoho rodin tradičně vyrazí na hory, které letos nabízejí ideální podmínky. Ten, koho sníh a mráz nebaví, může vyrazit třeba do jihomoravského akvaparku Aqualandu Moravia. V době jarních prázdnin tam navíc děti budou mít vstup jen za symbolickou 1 korunu.

Letošní zimní sezóna je milovníkům hor nakloněna. Lyžařská centra hlásí ideální podmínky, a tak, pokud vaše děti holdují zimním sportům, vezměte je na prázdninový pobyt na horách. Mnoho areálů navíc na období jarních prázdnin připravuje výhodné pobytové balíčky a k lyžování přidávají též bohatý program pro děti i dospělé. Velice oblíbené jsou pobyty nejen na českých horách, ale například i v Rakousku. Pokud nevyžadujete luxus alpských středisek, nabízí se návštěva Horního Rakouska, které je jen kousek od českých hranic a ceny jsou zde oproti Alpám podstatně nižší.

Pokud ale k milovníkům zimy a lyžování nepatříte, můžete si udělat prázdniny téměř v letním duchu. Akvapark Aqualand Moravia na jižní Moravě má vnitřní areál otevřen celoročně a těšit se tak můžete na nefalšované vodní radovánky, i když venku mrzne, až praští. „Děti i rodiče se u nás mohou těšit na zábavu v 8 bazénech a na 10 vnitřních tobogánech. O víkendech na ně navíc čekají pirátské animační programy,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. K dispozici je i řada dalších atrakcí, jako vířivky, protiproud, chrliče, stříkací pistole nebo vodní hřiby. Akvapark si navíc na období jarních prázdnin připravil pro děti do 150 cm speciální akci – vstupné do AQUA zóny pouze za 1 Kč. Podmínkou je pouze doprovod dospělé platící osoby. Pokud byste se chtěli v akvaparku a jeho okolí zdržet celé jarní prázdniny, lze využít ubytování v novém hotelu Aqualand Inn, který se nachází jen pár kroků od akvaparku.