Dnes je 14. 06. 2021

Invia před létem přijme stovky pracovníků, jde o největší náborovou kampaň

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Čvn 2nd, 2015
0 komentářů

Od června se otevírá nová možnost pro zájemce o rozvoj kariéry v oblasti cestovního ruchu. Cestovní agentura Invia, která je jedničkou na trhu, totiž hledá stovky prodejců zájezdů na léto. Jde o největší náborovou kampaň v historii agentury, oproti loňsku přijímá dokonce o stovky sezónních pracovníků více. Společnost obsazuje pozice na svých pracovištích v Praze, Brně i Ostravě.

Nabídka sezónní práce platí od začátku června do konce září. Cestovní agentura Invia však nabízí možnost prodloužení spolupráce a vybudování si úspěšné kariéry v oblasti cestovního ruchu. Práce je aktuálně nabízena na plný úvazek. Společnost však vychází vstříc studentům, kterým poskytuje volno pro splnění studijních povinností. Pozice prodejce zájezdů je tak vhodná jak pro brigádníky, tak pro zájemce o hlavní pracovní poměr. Uchazeči by měli mít dobré komunikační schopnosti a všeobecný přehled. Náplň práce spočívá zejména v telefonickém vyřizování objednávek klientů a zajištění komunikace s cestovními kancelářemi.

V rámci spolupráce cestovní agentura Invia zajišťuje všem prodejcům profesionální zaškolení do problematiky cestovního ruchu. Pracovníci tak získají možnost budování si profesní kariéry v tomto odvětví. „Oblast cestovního ruchu je na pracovním trhu poměrně uzavřená komunita, kam není snadné proniknout. Díky dynamickému růstu společnosti si můžeme dovolit nabídnout příležitost novým talentům, kteří mají zájem se v tomto odvětví prosadit. Pozice prodejce u lídra na trhu je pro tyto adepty ideálním startovním můstkem,“ sdělila Irena Tůmová, personální ředitelka cestovní agentury Invia, která je největším českým prodejcem zájezdů přes internet. „Díky pozici jedničky na trhu můžeme nabídnout pracovníkům zcela mimořádné podmínky, které v oblasti cestovního ruchu nemají konkurenci. Zaručujeme totiž vysokou základní mzdu a atraktivní odměny,“ zdůrazňuje Tůmová s tím, že cestovní agentura Invia po dobu pěti týdnů garantuje minimální základ mzdy 18 750 Kč. Díky odměnám pak mzda prodejce může dosáhnout až 30 tisíc korun měsíčně a více, což představuje v odvětví cestovního ruchu nadstandardní výdělek.

Cestovní agentura Invia zájemce o spolupráci tradičně oslovuje prostřednictvím specializovaných portálů s nabídkami práce a sociálních sítí. Lidé se mohou přihlásit i na webových stránkách invia.cz/o-invia/kariera.2