Dnes je 5. 12. 2022

V Galerii Vaňkovka se na Black Friday chystají velké slevy, dobročinný bazar luxusní módy a křest diáře Báry Nesvadbové

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Lis 26th, 2019
0 komentářů

Brněnskou Galerii Vaňkovka čeká nabitý víkend s názvem Black Price Days. Od 29. listopadu až do 1. prosince čekají návštěvníky v obchodech výrazné slevy. V neděli pak budou moci vyznavači luxusní módy nakoupit v rámci charitativního VIP bazaru oblečení, obuv a doplňky světových značek a podpořit tak Nadační fond Be Charity Báry Nesvadbové. Kromě oblíbené české spisovatelky se návštěvníci mohou těšit na Gabrielu Partyšovou, návrhářku Liběnu Rochovou či Kristínu Nemčkovou, vítězku soutěže MasterChef Česko.

„Black Friday, který letos připadá na 29. listopadu, je dlouho očekávaným mezinárodním ‚svátkem‘ všech milovníků nákupů. V Galerii Vaňkovka si ale černý pátek protáhneme na celý víkend s názvem Black Price Days,“ říká Jan Borůvka, ředitel Galerie Vaňkovka. „Někteří naši prodejci dokonce atraktivní ceny a drobné dárky za nákup nabízejí po celý týden,“ dodává.

V pátek a sobotu bude v Galerii Vaňkovka pro zákazníky připravena Shopping Lounge, ve které bude kromě dárků za nákup přichystán také zajímavý program. „Lékárna Dr. Max nabídne diagnostiku pleti zdarma, květiny Vonekl workshop výroby vánočních dekorací a blogerka Denisa z Food Therapy by Denisa představí delikátní raw dezerty,“ vyjmenovává Borůvka. Akci hudebně doprovodí DJ DanKeschen.

První adventní neděle ve znamení módy, která pomáhá

V neděli se pro návštěvníky uskuteční VIP bazar, během něhož budou mít možnost nakoupit si oblečení světoznámých luxusních značek jako Prada, Polo Ralph Lauren, Alexander McQueen a dalších za příznivé ceny. Vybrané kousky do bazaru věnovali například zpěvačky Jitka Zelenková a Monika Absolonová či herec Jan Přeučil. Velmi zajímavým „úlovkem“ pak bude rondon známého kuchaře Emanuela Ridiho. Ze svých kolekcí přispěly také věhlasné české návrhářky Beata Rajská, Tatiana Kovaříková, Gábina Páralová a další návrháři. Hlavní organizátorkou a tváří akce je spisovatelka a zakladatelka Nadačního fondu Be Charity Bára Nesvadbová.

Akce začne v 10 hodin a svým proslovem ho zahájí primátorka statutárního města Brna Markéta Vaňková. Od 15 hodin se uskuteční talk show Gabriely Partyšové, ve které vyzpovídá nejen Báru Nesvadbovou, ale i další hosty – přední módní kritičku Františku Čížkovou, módní návrhářku Liběnu Rochovou, návrháře Miroslava Bártu či Kristínu Nemčkovou, vítězku soutěže MasterChef Česko 2019. V rámci talk show se svým číslem vystoupí rovněž stand-up komička Adéla Elbel.

Křest diáře i autogramiáda

Po sérii rozhovorů bude následovat křest diáře Barbary Nesvadbové a autogramiáda. „Proč náš vkus formovali skoro jen a jen muži? Nemám křivky na androgynní oblečky. Jsem vděčná za klasické zavazovací šaty od Diane F. Možná nejsou originální, šokující a nejvíc trendy, ale bezpochyby sluší. A o to přece jde. Diář pro rok 2020 proto bude prostoupen módou a ženskými křivkami,“ představuje nový diář jeho autorka.

Veškerý výtěžek VIP bazaru poputuje na konto Nadačního fondu Be Charity na uhrazení neurorehabilitačního pobytu pro Zdeňku Kotyzovou a Lucii Továrkovou. „Dosud se podařilo díky VIP bazaru v Galerii Vaňkovka vybrat příspěvek ve výši 375 000 korun,“ informuje ředitel nákupní galerie Jan Borůvka. „Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Be Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,“ podotýká Nesvadbová. VIP bazar je putovní akcí a v tuto chvíli má na kontě přibližně 1,2 milionu korun.

Více informací o Shopping Lounge a VIP bazaru naleznete na stránkách Galerie Vaňkovka. Informace o nadačním fondu najdete na stránkách www.becharity.cz.