Dnes je 28. 01. 2023

Golfové hrátky 2019. RHK Brno spojí sport s byznysem

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Čvc 17th, 2019
0 komentářů

Byznys se nemusí dělat jen od stolu ve firemní kanceláři, nové obchodní příležitosti lze najít třeba i přímo na golfovém hřišti. S touto myšlenkou chystá na začátek září Regionální hospodářská komora Brno (RHK Brno) akci s názvem Golfové hrátky 2019. Ta nabídne kombinaci golfového turnaje s byznysovým seminářem i prostorem pro networking jednotlivých účastníků.

Golfové hrátky

Golfové hrátky se uskuteční 5. září od 9 hodin v Golfovém resortu Kaskáda nedaleko Brna. „Akce je tradičně určena jak členům RHK Brno, tak jejich rodinám a obchodním partnerům. Při turnaji budou moci změřit síly s dalšími podnikateli a zástupci regionálních podniků, při následném networkingu pak mohou získat nové obchodní kontakty a utužit ty stávající,“ uvedl ředitel Regionální hospodářské komory Brno Čeněk Absolon.

Zápis účastníků golfového turnaje je naplánován na 9 hodinu, začátek turnaje pak o hodinu později. Vyhlášení vítězů proběhne v 16 hodin. Pro golfové začátečníky je pak od 13 hodin připravena „golfová klinika“, na níž budou moci nasát základy tohoto sportu. V rámci doplňkového programu je pak pro nadšené sportovce plánován od 12 hodin cyklovýlet. „Vyrážíme z parkoviště u brněnského výstaviště, projedeme kolem brněnské přehrady do Moravských Knínic a výlet zakončíme na Kaskádě. Délka trasy je přibližně 30 kilometrů, s návratem na místo startu pak přibližně 40 kilometrů,“ popsal ředitel RHK Brno.

Souběžně se začátkem turnaje se pro nehrající uskuteční od 10 hodin seminář zaměřený na podporu podnikání z evropských a národních zdrojů s důrazem na malé a střední podniky. Od 16. hodiny pak na připravené aktivity naváže neformální jednání všech zúčastněných firem.

Podrobnosti o programu i cenách v jednotlivých „disciplínách“ lze nalézt na portálu RHK Brno na adrese http://www.rhkbrno.cz/kalendar-akci/golfove-hratky-2019. Na stejném místě naleznou zájemci o účast na Golfových hrátkách 2019 i registrační formulář.