Dnes je 30. 05. 2023

Aqualand Moravia spouští službu Fresh track: Soukromé ježdění na tobogánu i se snídaní

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvc 9th, 2018
0 komentářů
Služba Fresh track: Soukromé ježdění na tobogánu i se snídaní

Milovníci adrenalinu a tobogánů si v létě přijdou v Aqualandu Moravia na své. Aquapark totiž letos o prázdninách spouští unikátní službu Fresh track, díky které umožní zájemcům vstup do areálu aquaparku hodinu před jeho otevřením. Každý čtvrtek si tak návštěvníci mohou užít ničím nerušené řádění na venkovních atrakcích ABYSS a BOOMERANGO bez čekání a snídani přímo pod tobogánem.

Vychytávka Fresh track

Aqualand Moravia je svými venkovními atrakcemi, které jsou unikátní nejen v rámci republiky, ale i v rámci Evropy, pověstný. Letos však v aquaparku mysleli na fanoušky rychlé jízdy dvojnásobně a připravili pro ně vychytávku v podobě Fresh tracku. Pro maximálně 40 lidí budou každý čtvrtek venkovní atrakce ABYSS a BOOMERANGO spuštěny již v 8 hodin ráno, tedy hodinu před otevřením aquaparku. Za 399 korun na osobu si tak milovníci adrenalinu mohou užít ježdění na obou venkovních atrakcí dle libosti bez čekání ve frontách. Připravena je pro ně také snídaně, kterou si lze vychutnat přímo u tobogánů.

Aqualand Moravia vstupuje do šesté letní sezony. Láká na kouzelnický program, vstupné pro děti zdarma i autobusové spojení

Omezená kapacita

Kapacita na čtvrteční akce je omezená, vstupenky je proto ideální zakoupit na konkrétní termín předem na e-shopu. „Nákup na e-shopu je pro všechny, kteří chtějí mít místo jisté, nejvýhodnější. V případě, že se někdo rozhodne využít Fresh track na poslední chvíli, může zkusit své štěstí na pokladně. Zde budeme vždy v den akce doprodávat případné zbylé vstupenky,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia. Přístup do areálu bude všem zájemcům umožněn mezi 7:30 až 7:45, venkovní atrakce se pak spustí v 8 hodin a budou k dispozici pouze uživatelům Fresh tracku. Ti mohou po skončení hodinového ježdění buď za doplatek zůstat v areálu aquaparku, nebo ho v doprovodu obsluhy opustit. Fresh track je, stejně jako samotné venkovní atrakce, určen pro osoby nad 140 cm a 10 let věku.

Letní výhody pro Brňany: Přímá autobusová linka z Brna usnadní cestování za koupáním