Dnes je 26. 05. 2024

Dodavatel Národní energie zajistí domácnostem i firmám plyn a elektřinu bez fíglů či sankcí

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Led 21st, 2021
0 komentářů

Zorientovat se v cenách energií a vybrat mezi nabízenými produkty tu nejvýhodnější nabídku pro vaši domácnost či firmu je zase o něco snazší. Ryze český dodavatel elektřiny a plynu Národní energie sází na smlouvy bez fíglů a sankcí, ceny energií navíc drží pod dominanty trhu. Jeho specialisté každému pomohou vybrat ten nejvhodnější produkt.

Lidé žijící v bytech a domech, ale i majitelé menších podniků si s výběrem vhodného produktu z oblasti dodávek plynu či elektřiny často neví rady. Snadno se tak mohou dostat do situace, kdy z nevědomosti kývnou na první nevýhodnou nabídku či ze zvyku setrvávají u stávajícího dodavatele a za energie platí zbytečně mnoho. Vyvázat se z nevýhodných smluv přitom zpravidla není vůbec jednoduché.

Při hledání toho nejvýhodnějšího produktu se přitom mohou spolehnout na speciality ryze českého dodavatele, společnosti Národní energie. „Působíme v rámci celé republiky a zaměřujeme se zejména na domácnosti a menší firmy. Právě tito klienti totiž mají s výběrem dodavatelů nemalé problémy a nezřídka se při podpisu nejasné smlouvy spálí,“ říká Roman Outrata ze společnosti Národní energie.

Právě nejasnost smluv, různé skryté pokuty a penále jsou podle něj pro řadu spotřebitelů velkým rizikem. „Mnoho lidí se ve smlouvách neorientuje, při jejich podpisu často ani neví, jaké pokuty jim za odstoupení hrozí. V přístupu k zákazníkům jsme proto sami maximálně transparentní. Sázíme na jednoduché smlouvy bez fíglů a sankcí,“ dodává Roman Outrata.

Široká škála produktů, ceny pod dominanty trhu

Klienti z řad domácností a menších firem mají se společností Národní energie na výběr z široké škály ceníků. Sjednat si dodávku energií mohou jak na dobu určitou s fixací ceny na celé období, tak i na dobu neurčitou. „Fixace na konkrétní období – rok, dva nebo tři – znamená pro klienty jistotu stabilní ceny po celou dobu trvání smlouvy. Využijí ji zejména klienti, kteří chtějí co nejvýhodnější produkt na delší dobu bez dalších starostí a nutnosti sledovat vývoj trhu,“ říká specialista firmy Národní energie Michal Karabina.

Ať už si klient zvažuje jistotu v podobě fixované ceny na celé období, nebo variantu na dobu neurčitou s jednoduchou možností změny dodavatele, společnost Národní energie mu vždy nabídne elektřinu či plyn za co nejvýhodnější cenu na trhu. „Vždy se snažíme držet ceny pod cenami firem, které mají na trhu největší podíl. Vedle osobního přístupu a férových podmínek tak klientům nabízíme i ty nejlepší ceny,“ dodává Michal Karabina.

 

Komerční sdělení