Dnes je 2. 10. 2023

Celosvětová síť Public Relations Network rozšiřuje své asijské zastoupení

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Srp 12th, 2020
0 komentářů

K mezinárodní síti PR agentur Public Relations Network, kterou za Českou a Slovenskou republiku zastupuje agentura Lesensky.cz, se nově připojila vietnamská agentura EloQ Communications.

Celosvětová síť Public Relations Network (PRN) nově přivítala mezi své členy vietnamskou agenturu EloQ Communications. Agenturu sídlící v Ho Či Minově Městě rada PRN vybrala díky jejímu přednímu postavení mezi agenturami pro styk s veřejností a marketingovou komunikací nejen v rámci Vietnamu, ale i celého sdružení národů jihovýchodní Asie.

Místní i mezinárodní projekty EloQ Communications poukazují na dynamiku i kreativitu agenturního týmu, což je přesně ta kombinace kvalit, která stojí i za úspěchem sítě Public Relations Network,“ říká předseda představenstva PRN Veit Mathauer. „Jsme nadšeni, že v naší asijské sekci můžeme přivítat právě ředitelku agentury EloQ Communications Clāru Ly-Le a její tým, a těšíme se na nové společné projekty nejen pro místní, ale i pro zahraniční klienty,” dodává Mathauer.

Agentura EloQ Communications si zakládá na nekonvenčním přístupu a dokáže kampaně uchopit neotřelým způsobem, což ji na současném přehlceném marketingovém trhu vyzdvihuje nad konkurenci. Klientům navíc nabízí všestranný servis PR a marketingu od digitálního či produktového marketingu, přes spolupráci s influencery a krizovou komunikaci až po nekomerční kampaně. Spolupracuje s významnými klienty po celém světě, jako jsou společnosti Microsoft, Toyota, HBO, GlaxoSmithKline, Lotte nebo Booking.com.

Právě kvůli spolupráci s nadnárodními klienty jsem šťastná, že jsme se připojili k tak integrované a současně rozmanité síti, jako je PRN. Velmi se těším na propojení s novými kolegy z PRN z celého světa, ale především na spolupráci s vedoucí asijské sekce a členkou rady PRN Belindou Chan, kdy budeme moci sdílet naše nápady a perspektivy,“ sdělila generální ředitelka a vedoucí EloQ Communications Clāra Ly-Le.

O agentuře Lesensky.cz

Agentura Lesensky.cz působí na trhu od roku 2009 a svými referencemi se řadí mezi přední agentury v ČR. Byznys v mediální oblasti vystavěla na seriózním vztahu s novináři a zručné práci s informacemi. V současné době se agentura specializuje na komplexní marketingové služby, které propojuje s moderním PR díky svému konceptu PR 360®. V roce 2017 agentura spustila studentský projekt PR Gang, o rok později otevřela vlastní vzdělávací centrum PR Akademie a stala se jediným mimopražským členem APRA. Od roku 2019 je rovněž členem světové sítě agentur Public Relations Network s exkluzivitou pro Česko a Slovensko.

O Public Relations Network

PRN je jednou z největších mezinárodních sítí nezávislých PR agentur z 30 zemí světa s více než 80 kancelářemi ve městech na pěti kontinentech. Špičky v oboru z jednotlivých zemí propojuje od roku 1995. Na pravidelných setkáních členové sdílejí své zkušenosti se sestavováním mediálních kampaní a v rámci spolupráce připravují pro klienty prezentace s celosvětovým dosahem.