Dnes je 1. 03. 2024

Lesensky.cz má díky členství v PRN dosah až do Afriky. Mezinárodní síť se rozrostla o marockou agenturu BOXCOM

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Bře 4th, 2020
0 komentářů

Mezinárodní síť PR agentur Public Relations Network, jejímž členem je agentura Lesensky.cz, přivítal do svých řad marockou společnost BOXCOM. Ta přináší nejen více než 15 let zkušeností v oblasti brand contentu a PR, ale také rozvinutou síť partnerů operujících v řadě zemí severní a západní Afriky.

PR agentura BOXCOM v Public Relations Network

Public Relations Network (PRN) se začátkem března rozrůstá o dalšího člena. Do mezinárodní sítě PR agentur nově vstupuje marocká obsahová a PR agentura BOXCOM. Ta se může pochlubit více než 15 lety praxe v oboru, zaměstnanci plynně hovořícími francouzštinou, arabštinou i angličtinou a rozvinutou sítí partnerů nejen v domácím Maroku, ale též v Egyptě, Alžírsku, Tunisku a v dalších zemích západní Afriky. Mezi klienty agentury patří například letecká společnosti Air France, známý výrobce motocyklů Yamaha Motors, marocká větev nadnárodní ropné společnosti Total, globální expert na kabely a kabelové systémy Nexans, logistická společnost DHL či Americká agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID).

Rozvíjení mezinárodních projektů

Náš management se již nějaký čas poohlížel po vhodné příležitosti, jak se zapojit do některé globální sítě PR agentur, a jsme tedy nadšeni, že se nám podařilo dojednat spolupráci s PRN,“ říká Imane Adnane, Development Director agentury BOXCOM. „Řada našich klientů má zájem rozvíjet své marketingové a PR aktivity v celosvětovém měřítku. Vědomí, že se nyní můžeme opřít o důvěryhodné partnery z PRN operující na klíčových světových trzích, nás motivuje naše mezinárodní projekty dále rozvíjet,“ dodává.

„Rozšíření sítě vždy vítáme s nadšením a těšíme se na spolupráci s Imane a jejím týmem, díky nimž se můžeme propojit i s dalšími profesionály z hned několika severoafrických zemí,“ říká Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz, jež v kolektivu Public Relations Network zastupuje trh České republiky a Slovenska.