Dnes je 22. 04. 2024

V Aqualandu Moravia je otevřeno na Štěpána i Silvestra: Nové bazény i zábavné atrakce

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Pro 20th, 2017
0 komentářů
Nové bazény a atrakce si užijete i během svátků. V Aqualandu je otevřeno na Štěpána i Silvestra

Odpočinout si od stresu a dopřát tělu potřebný relax můžete i během svátků. Nejmodernější aquapark v České republice, Aqualand Moravia, má totiž s výjimkou Štědrého dne otevřeno denně. Návštěvu sauny nebo hřejivé termální vody si tak můžete dopřát na první i druhý svátek vánoční nebo na Silvestra. Zážitek z návštěvy aquaparku navíc umocní nově otevřené venkovní bazény s 37stupňovou vodou, díky nimž se o letošních svátcích budete cítit jako v lázních.

Zábava v Aqualandu Moravia nekončí

Přestože se rok 2017 pomalu chýlí ke konci, zábava v Aqualandu Moravia nekončí ani během svátků. „Zavřeno máme pouze na Štědrý den, hned 25. prosince jsme ale návštěvníkům k dispozici v běžné pracovní době, tedy od 10 do 21 hodin,“ uvedla Blanka Marková z Aqualandu Moravia. I během státních svátků si tak malí i velcí mohou užít zábavu na tobogánech, relax ve wellness zóně Forum Romanum nebo dobré jídlo v místní restauraci.

Nové venkovní bazény

Od tohoto víkendu jsou navíc otevřeny zcela nové venkovní bazény, které budou celoročně nabízet horkou termální vodu o teplotě 37 °C. Bazény, jimž návštěvníci vybrali jména Romulus a Remus Pool, využívají vodu z místního vrtu a umožňují pohodlné venkovní koupání bez ohledu na počasí. „Jsme rádi, že jsme v rekordním čase zvládli vybudovat hned dva bazény, které využívají velmi složitých technologií. Věříme, že obzvláště v zimě návštěvníci možnost odpočinku v horké vodě, jež svými účinky dosahuje kvalit koupelí v lázeňských zařízeních, ocení,“ doplnila Blanka Marková z Aqualandu Moravia.

Nové horké bazény s termální vodou otevře Aqualand Moravia. Venkovní termální zóna vznikne v rekordním čase

Silvestr v Aqualandu Moravia

Také Silvestra mohou zájemci strávit po uši ve vodě. Letos je v Aqualandu Moravia připraven bohatý program pro rodiny s dětmi nazvaný Pohádkový Silvestr. Ten zahrnuje vystoupení různých pohádkových bytostí, soutěže, diskotéky, animační programy i výtvarnou dílnu. Vše doplní hudební vystoupení DJ. Vyvrcholením silvestrovských oslav v Aqualandu Moravia poté bude vnitřní ohňostroj, který odstartuje v 17 hodin. Zájemci o celovečerní veselí se mohou i s dětmi ubytovat v hotelu Aqualand Inn. V rámci hotelového Silvestra se pak děti budou moci zapojit třeba do kreativního kurzu vaření nebo si začarovat s kouzelníkem.

Silvestr v Aqualandu Moravia bude patřit dětem. Připraven je pohádkový program i vnitřní ohňostroj