Dnes je 2. 02. 2023

Agentura Lesensky.cz byla potřetí zařazena mezi 250 nejúspěšnějších brněnských firem

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Čvn 17th, 2014
0 komentářů

Marketingová a PR agentura Lesensky.cz byla již třetí rok po sobě zařazena mezi 250 nejúspěšnějších brněnských firem. Umístění agentury v anketě Brno TOP 100 oznámili začátkem června pořadatelé z časopisu Brno Business & Style. Ředitel agentury Petr Lesenský také potřetí obhájil umístění mezi 250 nejvýznamnějšími brněnskými osobnostmi.

Opětovné zařazení naší agentury mezi nejúspěšnější firmy v Brně je pro nás důkazem, že má naše poctivá práce smysl. Navzdory naší krátké historii jsme tohoto úspěchu dosáhli třetí rok po sobě, což potvrzuje naši stabilitu na brněnské byznysové scéně,” uvedl Petr Lesenský, kterého kromě ocenění agentury potěšilo i zařazení jeho jména mezi 250 nejvýznamnějších osobností Brna. „V oblasti služeb rozhoduje o úspěchu tým. Za svůj největší přínos agentuře proto považuji fakt, že se mi podařilo vybrat vynikající kolegy, kteří drží pospolu a rozumějí požadavkům našich klientů,” doplnil Lesenský.

Anketu Brno TOP 100 pořádá magazín Brno Business & Style, který je zaměřen na společenský i obchodní život v jihomoravské metropoli. Cílem ankety je podpořit kvalitní firmy, veřejné organizace i konkrétní osobnosti, které mají pozitivní vliv a hýbou brněnskou společenskou i byznys scénou. V prvním kole ankety nominuje kandidáty veřejnost. V druhém kole pak hlasují nominovaní kandidáti, kteří vybírají sto vítězů v kategoriích Osobnosti, Firmy a Organizace. Výsledky dvanáctého ročníku ankety Brno TOP 100 budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru v polovině června a budou také zveřejněny v časopise Brno Business & Style 6/2014.