Dnes je 27. 01. 2023

3 tipy na praktické vánoční dárky s možností vrácení zboží až do půlky ledna

Autor: Redakce
Rubrika: Praktické tipy
Pro 3rd, 2014
0 komentářů

Vánoce již klepou na dveře a s nimi přichází otázka, co pořídit svým blízkým pod stromeček. Zvláště lidé, kteří nemají rádi hromadění zbytečných věci, hledají originální praktický dárek. Přinášíme tipy na tři opravdu užitečné dárky, které potěší jak teenagery milující technické vychytávky, tak i zbytek rodiny.

Nabíječka nejen pro fotografy

Na českém trhu je dostupná zbrusu nová výkonná nabíječka Li-ion baterií. Výhodou této nabíječky značky T6 Power je, že nabízí jak adaptér do běžné elektrické zásuvky, tak adaptér do automobilu. Tato vychytávka udělá radost každému, kdo má fotoaparát stále při sobě a s oblibou dokumentuje své zážitky. Díky praktické a kompaktní nabíječce tak fotografa nepřekvapí vybitá baterie ani na cestách. Navíc oproti běžně dostupným produktům nabízí vyšší výkon nabíjení, klasickou baterii do digitálního fotoaparátu nabije již za 1 hodinu. Během jedné jízdy autem tak bude baterie připravena k dalšímu použtí.

Zdroj energie pro mobily i tablety

Milovníci mobilních zařízení, kteří nedají z ruky tablet či chytrý telefon, bezesporu ocení záložní zdroj energie pro své přístroje. Spolehlivým pomocníkem se pro ně může stát externí baterie T6 power ME III, která dovoluje nabíjet dvě zařízení zároveň. Díky dvojici nabíjecích USB portů dokáže současně napájet mobil i tablet včetně produktů značky Apple. Externí zdroj je ovšem schopný dodávat energii dokonce i pro MP3 přehrávače či navigace. Obdarovanému tak poskytnete neocenitelný zdroj energie, který je díky vysoké kapacitě 10 400 mAh schopen nabít baterii chytrého telefonu až 6krát, a to i v místech bez přístupu k elektrické síti.

Oživení robotických vysavačů

V českých domácnostech se stále rozšiřuje obliba robotických vysavačů. Pokud je tomu tak i u vás a váš pomocník pomalu dosluhuje, nemusíte rovnou kupovat zbrusu nový přístroj. Zajímavým dárkem může být i nová baterie. Ve vysavačích jsou totiž nejčastěji používány starší typy akumulátorů, které trpí paměťovým efektem a zhruba do dvou let se výrazně sníží výdrž baterie. Díky nové baterce však bude robotický vysavač sloužit opět jako nový a nedojde mu energie uprostřed práce. Internetový obchod BatteryShop.cz nabízí široký sortiment kvalitních baterií značky T6 Power do robotických vysavačůznaček iRobot, Indream, MyGenie, Samba, Sencor, xRobot a Dyson.

Bonus pro nakupující – možnost vrácení zboží až do poloviny ledna

Internetový obchod BatteryShop.cz přichází se speciální vánoční akcí pro zákazníky, kteří si nejsou jistí výběrem dárku pro své blízké. Při nákupu zboží od 1. prosince nabízí možnost prodloužení termínu vrácení zboží až na 45 dnů. Nevhodné vánoční dárky je totiž možné zdarma vrátit do 15. ledna 2015. Internetový obchod tak vychází vstříc svým klientům, aby nemuseli pořizovat dárky až na poslední chvíli. Obecně totiž platí, že při nákupu zboží v e-shopu je na vrácení produktu bez udání důvodu lhůta jen 14 dní. „Uvědomujeme si, jak je pro každého těžké vybrat pro své blízké dárek, který by jim udělal radost a který by opravdu potřebovali. Navíc v případě baterií se lidé často bojí zeptat na přesný model notebooku či mobilního telefonu, aby překvapení neprozradili. Proto jsme pro zákazníky letos připravili speciální vánoční akci, v rámci které mohou dárky nakoupit v předstihu a v případě, že s nimi u obdarovaných neuspějí, tak je v lednu pohodlně a beze spěchu vrátí,“ sdělilRadim Tlapák, jednatel společnosti NTB CZ, která je distributorem baterií a nabíječek značky T6 power na českém trhu.

Vánoční akce e-shopu batteryshop.cz – vrácení zboží zdarma až do 15. 1. 2015

  • Platí pro zboží zakoupené v prosinci 2014.
  • Zboží je doručeno zpět na adresu provozovatele e-shopu do 15. 1. 2015 (včetně).
  • Zboží je nepoužité.
  • Zboží je zabalené v původním, nepoškozeném obalu.
  • Zboží je z/do obchodu dopraveno na náklady kupujícího (na tyto náklady se akce nevztahuje).