Dnes je 25. 05. 2024

Značka Balea MEN slaví 20 let na trhu

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Říj 31st, 2022
0 komentářů

Značka Balea MEN z portfolia dm drogerie markt slaví dvacetileté výročí. Značka Balea se přitom českým zákazníkům představila již v roce 1995. O 7 let později rozšířila svůj sortiment právě o produkty pro muže. Dnes se Balea MEN může pyšnit vysokou kvalitou a úspěchem u zákazníků. Společnost dm proto k příležitosti výročí této značky připravila pro muže speciální akci. V průběhu celého podzimu mohou navštívit dm Barber Pointy, kde jim odborníci poradí, jak dbát o svůj zevnějšek.

 

Balea MEN nabízí širokou škálu produktů pánské kosmetiky. Zahrnuje sprchové gely, deodoranty, pleťovou i vlasovou kosmetiku, stylingové přípravky a vše, co muži potřebují pro dokonalé oholení. „Balea MEN patří k jedné z nejvíce prodávaných značek dm. To dokazuje, že muži se už o sebe nestydí pečovat, upravovat si vlasy, používat pleťové krémy či další základní kosmetické produkty. Právě naopak, dnes je trendem pěstěný vzhled a muž, který o sebe dbá, je považován za gentlemana a zvýrazňuje tak své charisma,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

 

V dm drogerii zákazníci naleznou pánský sortiment vždy na jednom místě, zpravidla hned u vstupu. Regály, na nichž se nachází, jsou navíc označeny černým rámováním pro lepší rozpoznání. Muži tak nemusí své oblíbené produkty složitě hledat.

 

S péčí a úpravou mužům poradí odborníci v dm Barber Pointech

Protože si kosmetické rutiny v péči o pleť, tělo i vlasy získávají pozornost stále více mužů, společnost dm pro ně připravila speciální kosmetickou road show. „Do konce listopadu mohou muži navštívit jeden z šesti Barber Pointů a nechat si od odborníků poradit v otázkách péče a vhodných produktů,“ doplňuje Peroutka.

 

 

dm Barber Point – road show:

Město Datum Obchodní dům
Brno 14. 10. – 16. 10. Olympia Brno
Ostrava 21. 10. – 23. 10. Géčko Ostrava
Olomouc 4. 11. – 6. 11. Galerie Šantovka
Praha 11. 11. – 13. 11. OC Letňany
Liberec 18. 11. – 20. 11. Géčko Liberec
Hradec Králové 25. 11. – 27. 11. Futurum Hradec

 

Při příležitosti oslav 20 let značky Balea MEN mohli navíc zákazníci získat eKupon v mobilní aplikaci Moje dm na dvacetinásobek bodů za nákup produktů značky Balea MEN.