Dnes je 24. 02. 2024

Změny ve strukturách značky Hutira. Novým výkonným ředitelem Hutira – Brno je Hynek Faktor, mění se i vedení Hutira green gas

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Led 30th, 2022
0 komentářů

Se začátkem roku 2022 došlo ve dvou společnostech značky Hutira k důležitým personálním změnám. Dosavadní ředitel společnosti Hutira green gas Hynek Faktor se stal od ledna výkonným ředitelem mateřské společnosti Hutira – Brno. Jeho místo nově obsadila Monika Zitterbartová, která je od roku 2022 zároveň PR a marketingovou ředitelkou celé značky Hutira.

Dvě významné personální změny se na začátku roku 2022 udály ve firmách spadajících pod značku Hutira. Novým výkonným ředitelem společnosti Hutira – Brno se od začátku ledna stal Hynek Faktor, který doposud působil jako ředitel dceřiné společnosti Hutira green gas. „S příchodem Hynka Faktora se posílí exekutivní procesy společnosti, velkou výhodou je také jeho znalost plynárenského prostředí, kdy v minulosti mnoho let působil na vedoucích pozicích u distribuční společnosti zemního plynu. Budeme tak moci efektivněji rozvíjet nové projekty v odvětví plynárenství, zároveň bude i nadále vypomáhat kolegům z Hutira green gas v aktivitách souvisejících s vodárenstvím a zejména ozeleněním plynárenství,“ nastínil ředitel společnosti Hutira – Brno Radek Kundrata.

Do pozice výkonné ředitelky společnosti Hutira green gas a zároveň ředitelky pro PR a marketing pro značku Hutira byla pak v lednu 2022 jmenována Monika Zitterbartová. Ta doposud působila jako marketingová manažerka značky Hutira. „Díky předchozímu dlouholetému působení Moniky Zitterbartové v oboru obnovitelných zdrojů a čtyřletému působení ve společnosti Hutira – Brno v oblasti marketingu bylo toto rozhodnutí jasnou volbou.  Věříme, že nám tato synergie mimo jiné umožní efektivnější propagaci našich aktivit týkajících se biometanu a nových technologií, a to jak na tuzemském, tak i zahraničním trhu. Významným krokem je také naše členství v Evropské biometanové asociaci EBA, kde jsme se přihlásili k Biometanové deklaraci spolu s dalšími významnými hráči. Rozhodně nicméně nechceme upozaďovat ani další oblasti, kterým se celá značka Hutira dlouhodobě věnuje,“ uzavřel Radek Kundrata.