Dnes je 26. 02. 2024

Zákazníci e-shopu Dr.Max získají u E.ON slevu na energie a bonus až 3 500 Kč

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Zář 20th, 2016
0 komentářů

Zákazníci lékárny Dr. Max, kteří pro své nákupy využívají e-shop www.drmax.cz, mohou nově získat slevu na dodávky energií od společnosti E.ON. Při přechodu k E.ON na ně čekají až o 22 % nižší ceny elektřiny a plynu, navíc obdrží také finanční bonus ve výši až 3 500 korun.

Přesné informace o změně dodavatele si mohou zákazníci e-shopu Dr. Max zjistit na webové stránce www.eon.cz/drmax. „Každému, kdo na webu zanechá svůj kontakt, zpracujeme cenovou nabídku výhodnější dodávky energií. Navíc získá dárek, a to outdoorový příbor, nerezovou termosku nebo zdravou dózu na potraviny,” vysvětluje Jana Sluková z energetické společnosti E.ON Energie, a.s. Pokud se zákazník rozhodne pro přechod k E.ON, obdrží do 30 dnů od zahájení dodávky finanční bonus na svůj bankovní účet. V případě zemního plynu jde o 2 000 korun, u elektřiny 1 500 korun.

Spolupráce společnosti E.ON a Dr. Max není jediným příkladem výhodného partnerství pro zákazníky. Už více než rok mohou členové věrnostního programu Ziskejteulisky.cz Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) získat slevy na energie, díky nimž ušetří ročně až několik tisíc korun. Součástí je také finanční benefit formou slevy z první a druhé fakturace. Zákazníci ČMSS si mohou nezávazně spočítat svoji úsporu na internetových stránkách www.eon.cz/cmss.

„Během září obdrží zákazníci Českomoravské stavební spořitelny s aktivním stavebním spořením další nabídku finančního bonusu ve výši 1500 Kč na dodávku elektřinu a 2000 Kč na dodávku zemního plynu. V budoucnu chystáme podobnou spolupráci se sítí maloobchodů Penny market nebo e-shopy Mall.cz a Alza.cz.“ říká o projektu Jana Sluková.