Dnes je 7. 12. 2022

Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Lis 28th, 2016
0 komentářů

S novým produktem Variant Advent ušetří zákazníci energetické společnosti E.ON nemalou část nákladů za elektřinu a plyn. Získat tuto akční nabídku je navíc jednoduché – stačí zavolat na bezplatnou infolinku 800 77 33 22 nebo si o výhodnou cenu zažádat online na webu www.eon.cz.

Na nový produkt Variant Advent mohou bezplatně přejít všichni stávající zákazníci E.ON bez ohledu na to, jaký produkt momentálně využívají. Nízkou cenu elektřiny a plynu získají na garantované období 2 let. „Jde o velmi výrazné snížení ceny za elektřinu i plyn, kterým reagujeme na tržní vývoj. Přechod na nový produkt je pro zákazníka jednoduchý. Není spojen s žádnou administrativní zátěží a vyřídíme jej v řádu dnů, takže vaše domácnost může za energie platit méně už před letošními Vánoci,“ říká Vladimír Vácha, tiskový mluvčí E.ON.

Nový produkt Variant Advent má oproti standardním produktům společnosti o 19 % výhodnější cenu elektřiny i plynu. Domácnost, která využívá elektřinu pouze ke svícení a provozu spotřebičů, díky tomu ročně ušetří asi 658 Kč*. Pokud elektřinou topí, úspora může při spotřebě 15 MWh dosáhnout 4 521 Kč*. „Pokud od nás domácnost odebírá také zemní plyn, její úspora se ještě zvýší. Například rodina žijící v domě se spotřebou 20 MWh plynu ročně, která doposud využívala produkt E.ON Standard plyn, zaplatí místo 30 501 Kč jen 26 881 Kč. S Variant Advent tak v plynu ročně ušetří dalších 3 620 Kč*,“ vysvětluje Vácha. O změnu produktu na Variant Advent mohou zákazníci bezplatně zažádat na infolince 800 77 33 22 nebo na www.eon.cz.

Na stejném webu jsou připraveny také výhodné nabídky pro zákazníky ostatních energetických společností. Ti mohou při přechodu k E.ON rovněž ušetřit až 19 % z ceny elektřiny a plynu.