Dnes je 28. 09. 2023

Výrobce chladírenské a mrazírenské techniky Frigomont uvádí na trh variabilní a snadno smontovatelné boxy

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Kvě 9th, 2017
0 komentářů

Dačický výrobce průmyslových dveří Frigomont přichází na trh s novým produktem určeným pro chladírenské a mrazírenské provozy. Novinka s názvem FRIGOBOX se vyznačuje snadnou montáží a možností v podstatě libovolného rozšíření. Produkt bude v prodeji od druhé poloviny roku 2017.

Frigobox, jak byl nový produkt dačickým výrobcem nazván, je variabilní box určený pro mrazírenské a chladírenské provozy. Výhodou novinky je, že zákazník není omezen konkrétní velikostí boxu, ale lze jej v podstatě libovolně rozšiřovat o další díly. „Stávající box lze rozšiřovat po jednotlivých segmentech. Velkou výhodou je rychlá montáž v řádu několika hodin bez použití lemování a bez nutnosti řezání či vrtání panelů, a rovněž snadná demontáž,“ uvedl provozní ředitel společnosti Frigomont Arnošt Čáp.

Jednotlivé panely, z nichž je box sestaven, vynikají nízkou váhou, a proto je manipulace s nimi jednoduchá. Samotná montáž Frigoboxu je intuitivní díky principu kus–protikus. „Box je navíc samonosný a není potřeba jej nijak kotvit. Na výběr je též široká škála povrchů, například hladký či embosovaný sklolaminát nebo hladká či kroužková nerez ocel,“ sdělil Arnošt Čáp.

Novinka v portfoliu společnosti je určená jak pro mrazírenské, tak i chladírenské provozy. Frigobox vyniká výbornými tepelnými vlastnostmi a je parotěsný. K dostání bude od druhé poloviny letošního roku.